مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت : با وجود ظرفیت های بالای گردشگری در غرب این استان، میزان سرمایه گذاری بسیار اندک است و باید تلاش های بیشتری در این زمینه صورت گیرد. صادق برزگر افزود: ایجاد سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری غرب مازندران می تواند در رونق اقتصادی این منطقه […]

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت : با وجود ظرفیت های بالای گردشگری در غرب این استان، میزان سرمایه گذاری بسیار اندک است و باید تلاش های بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
صادق برزگر افزود: ایجاد سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری غرب مازندران می تواند در رونق اقتصادی این منطقه تاثیرگذار باشد. وی با بیان اینکه اکنون سرمایه گذار حوزه گردشگری در مازندران وجود دارد، اظهارداشت: سرمایه گذار نیاز به امنیت دارد و دستگاه های مربوطه باید با تقویت زیرساخت ها بستر لازم را فراهم نمایند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران اظهارداشت : برای تقویت زیرساخت های حوزه گردشگری تعامل بین دستگاه ها ضروری است و باید این اتفاق رقم بخورد. به گفته برزگر تلاش داریم تا با ایجاد زیرساخت های لازم بویژه در حوزه اقامتی و همچنین تسهیل گری در اخذ مجوزها این امکان فراهم گردد تا منطقه روی توسعه و تحول را در ابعاد مختلف ببیند.
وی افزود : در آینده ای نزدیک شاهد تحولات خوبی در حوزه گردشگری غرب مازندران خواهیم بود.