سمانه نگاه افزود: ناپایداری‌های موقت، بارش‌های پراکنده و کاهش سه تا ۶ درجه‌ای دما تا سه‌شنبه هفته جاری در گیلان ادامه دارد و طی چهارشنبه و پنجشنبه فعالیت این سامانه در تمامی مناطق استان شدت می گیرد. وی بیان داشت: در حال حاضر شهرستان سیاهکل با ۲۸ درجه سانتیگراد بالاترین و اسب وونی تالش با […]

سمانه نگاه افزود: ناپایداری‌های موقت، بارش‌های پراکنده و کاهش سه تا ۶ درجه‌ای دما تا سه‌شنبه هفته جاری در گیلان ادامه دارد و طی چهارشنبه و پنجشنبه فعالیت این سامانه در تمامی مناطق استان شدت می گیرد.

وی بیان داشت: در حال حاضر شهرستان سیاهکل با ۲۸ درجه سانتیگراد بالاترین و اسب وونی تالش با ۹ درجه کمترین دمای استان را دارند.

کارشناس اداره کل هواشناسی گیلان افزود: آسمان امروز مناطق مختلف استان ابری و مه‌آلود به همراه وزش باد جنوبی در ارتفاعات و در دامنه‌ها گاهی موقت و شدید توام با افزایش ابر، رگبار پراکنده و احتمال بارندگی و در برخی مناطق جلگه‌ای مه است.

وی اظهار داشت: از فردا تا سه‌شنبه هفته جاری نیز آسمان گیلان کمی ابری تا نیمه ابری در برخی مناطق جلگه‌ای همراه با مه، کاهش ابر و احتمال رعد و برق پیش بینی شده‌است.

وزش باد گرم از چند روز گذشته در استان گیلان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.