معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر تلاش این نهاد برای تامین امنیت گفت: توجه بیشتر رسانه‌ها به انعکاس اخبار صحیح انتظامی، احساس امنیت جامعه را تقویت خواهد کرد. سرهنگ منصور ایزدی در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز گلستان و گرامیداشت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار اظهارداشت: هر چه رسالت […]

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر تلاش این نهاد برای تامین امنیت گفت: توجه بیشتر رسانه‌ها به انعکاس اخبار صحیح انتظامی، احساس امنیت جامعه را تقویت خواهد کرد.
سرهنگ منصور ایزدی در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز گلستان و گرامیداشت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار اظهارداشت: هر چه رسالت خبرنگاران به خوبی انجام شود، احساس امنیت در جامعه بالاتر خواهد رفت.
وی بیان کرد: پلیس در تامین امنیت پایدار مسوولیت سنگینی برعهده دارد و در این مسیر از حمایت رسانه‌ها و خبرنگاران در کنار خود استقبال می‌کند.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی گلستان افزود: در شرایطی که دشمن تلاش می‌کند ناکارآمدی مدیران و مسوولان را به جامعه القا کند، جلب اعتماد عمومی با کمک رسانه‌ها رضایتمندی عمومی را به همراه خواهد داشت.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی گلستان گفت: پس از جنگ‌های نظامی و اقتصادی، دشمن به سمت جنگ نرم گرایش پیدا کرده که در این شرایط لازم است رسانه‌ها به خوبی مطالب را منتشر و بازنشر کنند تا دشمن نتواند به اهداف و برنامه‌هایش برسد.
ایزدی ادامه داد: دشمنان در حال ضربه زدن به ارزش های انقلاب است که اقدام به موقع برای معرفی چهره واقعی از نیروهای انقلابی با کمک رسانه‌ها، دشمن را در رسیدن به این اهداف شوم ناکام خواهد گذاشت. معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گلستان گفت: خبر و اطلاع‌رسانی از مشاغل دشوار است و خبرنگاران از تهیه تا تولید و توزیع اخبار، مسوولیت سنگینی برعهده دارند. وی همچنین یاد و خاطره شهدای خبرنگار به خصوص محمود صارمی، خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در سال ۱۳۷۷ به همراه هشت دیپلمات ایران در کنسولگری کشورمان در مزار شریف را گرامی داشت.