شبنم هادی نژاد روز سه‌شنبه با بیان اینکه پیش بینی کاهش دمای بین پنج تا ۱۰ درجه ای در استان تحقق یافت، افزود: از شب گذشته تا صبح دیروز در بیشتر مناطق استان کاهش دما و بارندگی را شاهد بودیم و پیش بینی می شود گرمترین ساعات در استان  از ۲۵ درجه سانتیگراد فراتر نرود. […]

شبنم هادی نژاد روز سه‌شنبه با بیان اینکه پیش بینی کاهش دمای بین پنج تا ۱۰ درجه ای در استان تحقق یافت، افزود: از شب گذشته تا صبح دیروز در بیشتر مناطق استان کاهش دما و بارندگی را شاهد بودیم و پیش بینی می شود گرمترین ساعات در استان  از ۲۵ درجه سانتیگراد فراتر نرود.

وی با بیان تضعیف سامانه بارشی در سطح استان اظهار داشت: اما تا هفته آینده ممکن است در ساعاتی شرایط برای رگبارهای خفیف و پراکنده مهیا شود؛ ضمن اینکه دمای هوا از فردا سه شنبه به‌تدریج افزایش می یابد.

رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش را طی روز گذشته در تالش ۳۷.۲ میلیمتر ، رضوانشهر ۳۱ میلیمتر و شهر بیجار را ۲۷ میلیمتر عنوان کرد.

هادی نژاد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ( تا ساعات۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز ) در ایستگاه کشاورزی جنوب شهر رشت ۲۰.۷ میلیمتر و در ایستگاه فرودگاه ۱۳.۴ میلیمتر بارندگی ثبت شده است.