«بهمن صالح نیا» با تصمیم مدیران باشگاه ملوان بندرانزلی به عنوان رییس افتخاری و مادام العمر این باشگاه منصوب شد. با تصمیم هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی و در حضور جمعی از کارکنان و پیشکسوتان این باشگاه، بهمن صالح نیا به عنوان رئیس افتخاری و مادام العمر باشگاه ملوان بندرانزلی منصوب شد. بهمن صالح نیا […]

«بهمن صالح نیا» با تصمیم مدیران باشگاه ملوان بندرانزلی به عنوان رییس افتخاری و مادام العمر این باشگاه منصوب شد.
با تصمیم هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی و در حضور جمعی از کارکنان و پیشکسوتان این باشگاه، بهمن صالح نیا به عنوان رئیس افتخاری و مادام العمر باشگاه ملوان بندرانزلی منصوب شد.
بهمن صالح نیا به عنوان مؤسس و پدر باشگاه ملوان بندرانزلی در سال ۱۳۴۸ بیش از سه دهه سرمربی ملوانان در سطح اول فوتبال کشور بوده و در طول این سال‌ها علاوه بر پرورش بازیکنان بزرگی چون غفور جهانی، عزیز اسپندار، علی نیاکانی، محمد احمدزاده، نصرت ایراندوست و سیروس قایقران مربی تیم ملی بزرگسال و سرمربی تیم ملی جوانان ایران را نیز در کارنامه خود دارد و با تیم ملی فوتبال ایران به مقام قهرمانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تهران و سوم جام ملت‌های آسیا ۱۹۸۸ قطر دست یافته است.
صالح نیا به عنوان سرمربی با تیم ملوان سه بار به مقام قهرمانی جام حذفی، سه بار نایب قهرمانی جام حذفی ایران، دو بار مقام سوم لیگ ایران و یک بار مقام قهرمانی در مقدماتی جام باشگاه‌های آسیا دست یافته است.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روز جمعه ۲۱ مرداد در ورزشگاه پاس قوامین تهران میهمان تیم فوتبال پیکان تهران بود و در هفته دوم این دوره از رقابت‌ها در ساعت ۱۹:۳۰ پنج‌شنبه ۲۷ مرداد در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تیم فوتبال استقلال تهران است.