رییس بسیج رسانه گیلان با اشاره به نقش روایت گری رسانه های محلی گفت: شفت نیازمند فعالیت تولید محور در حوزه رسانه است. سرهنگ احمد نقدپور در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه شفت با بیان اینکه مطالبه گری یکی از ضروریات این شهرستان است، گفت: اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی نقش مؤثری در […]

رییس بسیج رسانه گیلان با اشاره به نقش روایت گری رسانه های محلی گفت: شفت نیازمند فعالیت تولید محور در حوزه رسانه است.
سرهنگ احمد نقدپور در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه شفت با بیان اینکه مطالبه گری یکی از ضروریات این شهرستان است، گفت: اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی نقش مؤثری در تحقق جهان تبیین و اثربخشی آن در جامعه دارد.
فرمانده سپاه ناحیه شفت با بیان اینکه در بیان گزارش کار برخی مدیران خدمات ارائه شده به مردم به نام شخص یا دستگاه اجرایی اعلام می‌شود، افزود: بیان اقدامات و عملکرد مدیران باید به عنوان دستاورد انقلاب اسلامی در فضای مجازی و رسانه‌ها اطلاع رسانی شود. سرهنگ نقدپور مطالبه گری توسط اصحاب رسانه را از ضروریات دانست و گفت: در پنج مأموریت امنیتی، دفاعی، علمی، فرهنگی، محرومیت زدایی و خدمات رسانی در خدمت مردم بوده و در کنار دولت تلاش می‌کند تا خدمات عمومی به مردم راحت تر ارائه شود. در ادامه سرهنگ مهدی پارسا با بیان اینکه آموزش مبانی خبری یکی از اصول مهم در عرصه خبر و خبررسانی است، اظهار داشت: در جشنواره رسانه‌ای ابوذر شاهد تولیدات کم در حوزه دغدغه‌های صنفی قشر رسانه‌ای بودیم.