مسوول واحد آتش نشانی شهرداری چمستان شهرستان نور از آتش سوزی یک باب مسجد در روستای جوربند این بخش خبر داد. اکبر اسماعیلی گفت که این آتش سوزی طی گزارش های مردمی حوالی ساعت ۱۱ و ۲۷ دقیقه بوقوع پیوست که بلافاصله آتش نشانان شهرداری این شهر با بسیج امکانات و تجهیزات عازم محل حادثه […]

مسوول واحد آتش نشانی شهرداری چمستان شهرستان نور از آتش سوزی یک باب مسجد در روستای جوربند این بخش خبر داد.
اکبر اسماعیلی گفت که این آتش سوزی طی گزارش های مردمی حوالی ساعت ۱۱ و ۲۷ دقیقه بوقوع پیوست که بلافاصله آتش نشانان شهرداری این شهر با بسیج امکانات و تجهیزات عازم محل حادثه شدند که متاسفانه یک باب مسجد دو طبقه در این روستا طعمه حریق شده بود.
وی ادامه داد: شدت آتش سوزی این مکان مذهبی به حدی زیاد بود که برای خاموش کردن آن از پنج واحدهای آتش نشانی شهرهای ایزدشهر ، رویان ، نور ، آمل و شهرک صنعتی چمستان تقاضای امداد رسانی و کمک شد.
وی با اشاره به این که آتش سوزی دقایق پیش به طور کامل مهار و خاموش شد افزود : فردی در این حادثه حریق آسیب ندید ولی تمامی اسباب و اثاثیه داخلی این مسجد به طور کامل سوخت.
مسوول واحد آتش نشانی شهرداری چمستان نور تصریح کرد: علت وقوع این آتش سوزی و میزان خسارت هنوز مشخص نیست و از سوی مسوولان و کارشناسان مرتبط در حال بررسی است .
روستای جوربند در فاصله حدود پنج کیلومتر مرکز شهر چمستان قرار دارد.
بخش چمستان شهرستان نور در غرب مازندران دارای حدود ۹۰ نقطه روستایی و یک نقطه شهری با جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر است.