آمل/ مهدی غلامی گروه اکسین آمل امسال هم همانند سال‌های گذشته و براساس سنت ارزشمند برای جاماندگان اربعین حسینی در این شهرستان با برپایی موکب پذیرایی درمسیر از « حرم تا حرم» با اشتیاق وصف ناشدنی برای خدمت به زائران سالارشهیدان سنگ تمام گذاشته اند. هر چند به دلیل شلوغی بیش از حد و مشکلات […]

آمل/ مهدی غلامی

گروه اکسین آمل امسال هم همانند سال‌های گذشته و براساس سنت ارزشمند برای جاماندگان اربعین حسینی در این شهرستان با برپایی موکب پذیرایی درمسیر از « حرم تا حرم» با اشتیاق وصف ناشدنی برای خدمت به زائران سالارشهیدان سنگ تمام گذاشته اند.
هر چند به دلیل شلوغی بیش از حد و مشکلات ناشی ازمحدودیت های سفرزائران هموطن به کشور عراق، برپایی موکب های پذیرایی از زائران اربعین حسینی درمسیر حرکت کاروان های پیاده از حرم تا حرم شهرستان آمل، برای بسیاری از جاماندگان اربعین مسیر نجف تا کربلا تداعی شد.
موکب «یا حسین(ع» گروه اکسین آمل، همانند سال های گذشته یک بار دیگر درراستای خدمات وتعهد اجتماعی این مجموعه به مردم شهرستان آمل پای کار خدمت به اهل بیت(ع) وزائران حسینی آمد و از آقای عباس طاهری پور یا دیگرمدیران ومجموعه پرسنل اکسین درخدمت زائران حسینی ازحرم تا حرم بودند.

é گروه اکسین آمل با نیت خیرخواهانه درخدمت زائران از حرم تا حرم
خدمت به زائران برای ارادتمندان اباعبدالله حسین (ع) در مجموعه اکسین آمل که در گذرگاه عبور زائران ازحرم امامزاده ابراهیم(ع) تا امامزاده عبدالله (ع) شهرستان آمل واقع شده، با تمام توان برای خدمت به جاماندگان حسینی تلاش می کنند و اعتقاد دارند حالا که قسمت نبوده تا اربعین حسینی امسال در بین الحرمین حاضر شوند با خدماتی هر چند کوچک قدمی برای عرض ادب به سید الشهدا (ع) بر می دارند.
قائم مقام گروه اکسین آمل درخصوص برپایی موکب اربعین توسط این مجموعه گفت: به مناسبت گرامیداشت اربعین حسینی و به رسم هر ساله در مراسم پیاده‌روی جاماندگان از سفر به کربلا، موکب‌ پذیرایی امام حسین(ع) توسط مجموعه اکسین در ورودی این مجموعه ودرمسیر راهپیمایی از حرم تا حرم آمل برپا شد.
عباس طاهری پور افزود: این موکب که به رسم موکب‌های بین راه در مسیر پیاده‌روی به‌ سوی کربلا توسط همه پرسنل ومجموعه های مختلف اکسین از شهروندان آملی و زائران از حرم تا حرم در پیاده روی اربعین امام حسین (ع) پذیرایی کرد، که مورد استقبال هم مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان و هم مردم قرار گرفت. وی ادامه داد، هدف مجموعه اکسین از برپایی موکب اربعین برای جاماندگان کربلا، خیرخواهانه بوده که ازشروع برپایی حرکت از حرم تا حرم به مناسبت اربعین درمسیر رسیدن به حرم امامزاده عبدالله(ع) در خدمت زائران هست.

é توزیع بیش از۵ هزار بسته غذایی توسط گروه اکسین میان زائران اربعین ازحرم تا حرم
قائم مقام گروه اکسین آمل با اشاره به اینکه پیاده روی مردم در مراسم اربعین امسال درمقایسه با سال های قبل هم پرشور وبیشتر بوده است، گفت: حضور زائران محترم درموکب اکسین واستقبالی خوبی که از این موکب داشتند، کاملا مشخص بوده واین یک افتخار ارزشمندی برای گروه اکسین درکنار همه فعالیت هایی که در طول سال انجام می دهد، شده است.
طاهری پور ادامه داد، امسال بیش از ۵ هزار وعده غذایی شامل شربت، آش و عدسی برای زائران محترم پیش بینی وتدارک دیدم که با استقبال خوب زائران مواجه شده بود که خوشحال هستیم که توانستیم یا همراهی مشتاقانه همه همکاران گروه اکسین ثواب خیری دراین راه برداریم.

é خانوادگی ، افتخار خادمی اهل بیت(ع) را داریم
قائم مقام گروه اکسین آمل با بیان اینکه قدم گذاشتن درمسیر ائمه اطهار واهل بیت(ع) توفیق می خواهد وخداروشکر می کنیم که ذاتا از پدر ومادر وخانواده افتخار خادمی اهل بیت(ع) را داریم، تصریح کرد، واقعا حضور وتمسک جستن از خاندان بزرگ اهل بیت(ع) قیمت ندارد و ازاینکه توفیق داریم نذری واحیای اربعین را توسط مجموعه اکسین درخدمت زائران اباعبدالله حسین(ع) باشیم، شکرگذارخدا هستیم وانشاله این حرکت ها واقدام ها باعث ترویج وحفظ شعایر دینی بشود وما هم دراین مجموعه سال های سال با برپایی این موکب ها بتوانیم دراین مسیر درخدمت خاندان اهل بیت باشیم.