رییس سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: با فراخوان دعوت به همکاری عرصه رسانه در پیاده روی اربعین در قالب کاروان رسانه‌ای گلستان تاکنون ۲۵ نفر از فعالان رسانه‌ای عضو بسیج رسانه ثبت نام کردند. محمد مهدی تجری در نشست رئیس بسیج رسانه گلستان، فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر با خبرنگاران […]

رییس سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: با فراخوان دعوت به همکاری عرصه رسانه در پیاده روی اربعین در قالب کاروان رسانه‌ای گلستان تاکنون ۲۵ نفر از فعالان رسانه‌ای عضو بسیج رسانه ثبت نام کردند.
محمد مهدی تجری در نشست رئیس بسیج رسانه گلستان، فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر با خبرنگاران عضو بسیج رسانه که در فرمانداری شهرستان آزادشهر برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به رویداد مهم پیاده روی اربعین و فعال کردن رسانه‌ها برای انعکاس این رویداد بزرگ در برابر هجمه رسانه‌ای معاند و دشمنان، امسال کاروان رسانه گلستان برای تهیه گزارش و پوشش این پیاده روی بزرگ به کربلا اعزام می‌شود. وی تصریح کرد: فراخوان و دعوت به همکاری فعالان رسانه ای گلستان که عضو بسیج رسانه بوده انجام شده و علاقمندان تا ۱۰ شهریور مهلت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند. رئیس بسیج رسانه گلستان خاطرنشان کرد: امسال نخستین سال اعزام بوده و با توجه به توان بسیج رسانه، تعداد نفر با عوامل بسیج رسانه با این کاروان رسانه به پیاده روی اربعین اعزام می شوند. وی ادامه داد: در این کاروان رسانه‌ای از ظرفیت عکاسان، یادداشت نویسان، مستندساز و گزارش نویس در قالب یک تیم واحده استفاده می شود. تجری گفت: امید داریم شرایط عادی بوده و این کاروان، فعالان رسانه عضو بسیج رسانه را به صورت رایگان تا مرز با خودرو همراهی کرده و سپس پیاده روی اربعین از نجف تا کربلا انجام و یک روز بعد از استقرار در کربلا به سمت ایران اعزام خواهند شد. وی بیان کرد: اصلی ترین جنگ کنونی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران جنگ‌رسانه ای بوده و مهمترین و تنها ابزار مقابله با دشمن، بسیج و بسیج رسانه خواهد بود. رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان ابراز کرد: بسیاری از رسانه ها که به دولت وابسته هستند مرجعیت خود را از دست داده و متاسفانه برخی اوقات اخبار را وارونه جلوه می دهند. بسیج تنها ابزار مقابله با جنگ‌رسانه ای دشمن بوده که بدون چشمداشت و فقط براساس اعتقاد و احساس مسئولیت و در راستای کمک به تولید محتوا و امیدآفرینی فعالیت می‌کند. وی ادامه داد: پیشنهاد می‌شود از ظرفیت خبرنگاران عضو بسیج رسانه در راستای جریان سازی و اطلاع رسانی شفاف استفاده شود. تجری خاطرنشان کرد: دولت و مدیران دولت سیزدهم با وجود حجم بالای عملکردی در حوزه های مختلف توانایی اطلاع رسانی این خدمات به مردم را نداشته و سبب ناامیدی در بین مردم می شود. رسانه بهترین ظرفیت در اطلاع رسانی خدمات دولت است. وی افزود: اگر تمام پروژه‌ها و فعالیت‌های انجام شده پیوست رسانه‌ای داشته باشد، حجم بالایی از خدمات به اطلاع مردم خواهد رسید. رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان بیان کرد: خبرنگاران عضو بسیج رسانه و اصحاب رسانه ظرفیت خوبی بوده تا مدیران دستگاه های اجرایی و فرماتداران از این ظرفیت در قالب مشاوران رسانه ای از انها استفاده نمایند.