سیدمحمود حسینی‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در چالوس افزود: حضور میدانی و بازدید از طرح های زیرساختی و عمرانی در توسعه اقتصادی استان بسیار تاثیرگذار است و در سفرهای شهرستانی از نزدیک مهم ترین مطالبات و درخواست های مردمی را پیگیری و اجرایی خواهیم کرد. وی خاطر نشان کرد: برای ارتباط […]

سیدمحمود حسینی‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در چالوس افزود: حضور میدانی و بازدید از طرح های زیرساختی و عمرانی در توسعه اقتصادی استان بسیار تاثیرگذار است و در سفرهای شهرستانی از نزدیک مهم ترین مطالبات و درخواست های مردمی را پیگیری و اجرایی خواهیم کرد.
وی خاطر نشان کرد: برای ارتباط بیشتر با مردم و شناسایی مشکلات نقاط مختلف استان، سفرهای شهرستانی را در دستور کار قرار دادیم چرا که حضور در کنار مردم و دیدار بی واسطه با آنان منشور دولت سیزدهم است.
استاندار مازندران گفت : امروز فاصله ای بین مردم و دولت وجود ندارد چرا که دولت در وعده های خود صادق است و پای آنها می ایستد.
حسینی پور با بیان این که تمامی دغدغه مدیران استان باید حل مشکلات مردم باشد، افزود : چالوس ظرفیت بی‌نظیری در حوزه‌های مختلف گردشگری و اقتصادی دارد که به طور حتم در سفر امروز مهم‌ترین دغدغه‌های این شهرستان شناسایی و بررسی خواهد شد.

استاندار را در این سفر حدود ۵۰ مدیرکل دستگاه اجرایی همراهی می کنند و بازدید از چند طرح نیمه‌تمام عمرانی، اعزام نماینده به تمامی روستاها به منظور گفت و گو با روستاییان و احصای مسایل و مشکلات آنها از اهداف سفر یک روزه استاندار مازندران به چالوس اعلام شده است.
حسینی‌پور در این سفر همچنین با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و ایثارگران و فعالان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان چالوس دیدار و گفت و گو خواهد کرد. برگزاری نشست شورای اداری شهرستان هم برنامه پایانی سفر استاندار مازندران به چالوس اعلام شده است.
پیشتر استاندار مازندران طی روزهای ششم و نوزدهم خرداد ماه به ترتیب در اولین و دومین سفر شهرستانی به گلوگاه و فریدونکنار سفر کرده بود.
چالوس یکی از شهرستان‌های ساحلی استان مازندران است که براساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن ۱۱۶ هزار و ۵۴۲  نفر جمعیت دارد./ایرنت