نیکا بیک‌لیک‌لی اظهارداشت: ملی‌پوش تیم شهرداری در کنار بازیکنان با تجربه بومی و جوانان آینده‌دار گرگانی انگیزه خوبی را به تیم تزریق کردند که اتحاد آن‌ها می‌تواند پایانی شگفت‌انگیز برای بسکتبال بانوان گلستان رقم بزند. وی به پیروزی هفته اول تیمش مقابل نیکان تهران اشاره کرد و گفت: اختلاف ۴۳ امتیازی با تیم حریف در […]

نیکا بیک‌لیک‌لی اظهارداشت: ملی‌پوش تیم شهرداری در کنار بازیکنان با تجربه بومی و جوانان آینده‌دار گرگانی انگیزه خوبی را به تیم تزریق کردند که اتحاد آن‌ها می‌تواند پایانی شگفت‌انگیز برای بسکتبال بانوان گلستان رقم بزند.

وی به پیروزی هفته اول تیمش مقابل نیکان تهران اشاره کرد و گفت: اختلاف ۴۳ امتیازی با تیم حریف در این دیدار، روحیه بازیکنان شهرداری گرگان را بالا برد و آنان را آماده مصاف و کسب برتری در هفته دوم لیگ برتر کرد.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان گفت: برگزاری هفته سوم لیگ برتر در خانه، امتیاز مهمی برای بازیکنان گرگان به شمار می‌رود تا از امتیاز میزبانی برای کسب نتیجه برابر تیم قدرتمند گاز تهران استفاده کنند.

بیک‌لیک‌لی ادامه داد: اگر چه در سالن بدون تماشاگر به میدان می‌رویم اما آشنایی بازیکنان تیم شهرداری با سالن محل برگزاری مسابقه، روحیه آنان را در مقابل تیم حریف بالا خواهد برد.

وی با بیان این که بازیکن مصدوم و محرومی برای بازی امروز نداریم ادامه داد: بازیکنان و کادر فنی هم‌قسم شدند امتیاز کامل هفته دوم را نیز کسب کرده و به مسیر خود برای رسیدن به قهرمانی ادامه دهند.

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور امروز سه‌شنبه با انجام پنج بازی در تهران (۲ مسابقه)، گرگان، اصفهان و آبادان پیگیری خواهد شد و طبق برنامه در خانه بسکتبال گرگان، تیم شهرداری گرگان میزبان گاز تهران خواهد بود.