رقابت های وزنه‌برداری ۱۶ تا ۱۷ سال قهرمانی بسیج گیلان یادبود شهید مدافع حرم سعید مسافر با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت. این دوره از رقابتهای یک روزه و توسط هیات وزنه‌برداری بسیج سپاه قدس گیلان و با همکاری تربیت‌بدنی این نهاد برگزار شد و زبده‌ترین وزنه‌برداران رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال […]

رقابت های وزنه‌برداری ۱۶ تا ۱۷ سال قهرمانی بسیج گیلان یادبود شهید مدافع حرم سعید مسافر با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.
این دوره از رقابتهای یک روزه و توسط هیات وزنه‌برداری بسیج سپاه قدس گیلان و با همکاری تربیت‌بدنی این نهاد برگزار شد و زبده‌ترین وزنه‌برداران رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال این استان حضور داشتند.
وزنه‌برداران در این دوره از رقابتها در قالب ۱۴ تیم و در اوزان مختلف در سالن اختصاصی وزنه‌برداری جهان پهلوان محمود نامجو مجموعه ورزشی یادگارامام رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این مسابقات، در وزن ۴۹ کیلوگرم محمد نامی از شفت، وزن ۵۵ کیلوگرم رضا احدی از خمام، وزن ۶۱ کیلوگرم رضا روحی از مقاومت گیلان و در وزن ۶۷ کیلوگرم پارسا شعبانپور از لنگرود عناوین قهرمانی را به خود اختصاص دادند.
در پایان رقابتهای وزن ۷۳ کیلوگرم مهدی محمدپور از تیم مقاومت گیلان، در وزن ۸۹ کیلوگرم مجتبی جعفری از لنگرود، وزن ۹۶ کیلوگرم صبحان جبارنژاد، وزن ۱۰۲ کیلوگرم امیرحسین آناهید از فومن و
در وزن مثبت ۱۰۲ کیلوگرم نیز امیرعلی میرزاخواه از لنگرود به مقام نخست این رقابتها دست یافتند.
همچنین در پایان از سوی مسئولان برگزاری رقابتهای وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان بسیج استان گیلان، از پدر شهید مدافع حرم سعید مسافر تجلیل و به نفرات برتر اوزان مختلف نیز، حکم، مدال قهرمانی و جوایزی اهدا شد.