فرمانده سپاه نینوای گلستان از توزیع هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی توسط بسیج اصناف و بازاریان و فعالان اقتصادی استان خبرداد و گفت: در گلستان سه هزار و ۶۰۰ گروه جهادی فعالیت می کنند. سردار علی ملک شاهکوهی اظهارکرد: در ادامه رزمایش کمک‌های مومنانه ای که سپاه و بسیج بعد از کرونا انجام داد، بیست […]

فرمانده سپاه نینوای گلستان از توزیع هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی توسط بسیج اصناف و بازاریان و فعالان اقتصادی استان خبرداد و گفت: در گلستان سه هزار و ۶۰۰ گروه جهادی فعالیت می کنند.
سردار علی ملک شاهکوهی اظهارکرد: در ادامه رزمایش کمک‌های مومنانه ای که سپاه و بسیج بعد از کرونا انجام داد، بیست و چهارمین مرحله رزمایش مخصوص بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی گلستان برگزار و طی آن هزار و ۸۰۰ بسته در سراسر استان بین نیازمندان توزیع می‌شود. فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: اتفاق دیگری که در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه افتاد حضور نیروهای جهادی در مناطق محروم استان است. وی بیان کرد: به عنوان مثال حدود ۸۰ نفر دانشجوی بسیجی در یکی از روستاهای گلستان مشغول کار و خدمت به ساکنان هستند و خدماتی از قبیل آب رسانی، خیاطی، نقاشی، آرایشگری و بهداشت و غیره را انجام می‌دهند. ملک شاهکوهی گفت: در استان ما حدود سه هزار و ۶۰۰ گروه جهادی سازماندهی شده وجود داشته که داوطلبانه به مدت ۱۰ تا ۱۵ روز در مناطق مختلف به مردم خدمت رسانی می‌کنند. فرمانده سپاه نینوای گلستان عنوان کرد: از همه اصناف، کسبه و فعالان اقتصادی تشکر می‌کنم که در ایام کرونا با کمک‌های خود یاریگر محرومان و نیازمندان جامعه بودند.