حسینی‌پور با بیان اینکه فسادی که در بحث صدور مجوز‌ها وجود دارد پاشنه آشیل استان مازندران شده است و باید با این جریان که در بحث سرمایه‌گذاری سد هستند برخورد شود، گفت: دستگاه اطلاعاتی استان با دارندگان امضاهای طلایی که فرصت‌سوزی می‌کنند، برخورد کند. استاندار مازندران در همایش مشترک مدیران کل ادارات و روسای حراست […]

حسینی‌پور با بیان اینکه فسادی که در بحث صدور مجوز‌ها وجود دارد پاشنه آشیل استان مازندران شده است و باید با این جریان که در بحث سرمایه‌گذاری سد هستند برخورد شود، گفت: دستگاه اطلاعاتی استان با دارندگان امضاهای طلایی که فرصت‌سوزی می‌کنند، برخورد کند.
استاندار مازندران در همایش مشترک مدیران کل ادارات و روسای حراست دستگاه‌هاي اجرایی استان مازندران با عنوان اقدام انقلابی و جهادی، نظارت هوشمند و ارتقاء سرمایه اجتماعی با بیان این‌که یکی از سیاست‌های دولت، مردمی‌سازی تمامی امور دولت است، اظهار کرد: امید است تمامی مدیران با تعامل خوب و سازنده برای توسعه استان پای کار باشند.
وی با بیان این‌که یکی از مهم‌ترین مولفه‌های موفقیت جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب تاکنون نقش وزرات اطلاعات می‌باشد، افزود: رهبری کارکنان اطلاعات را فرزندان نظام و حافظان ملت یاد کردند.
استاندار مازندران با بیان اینکه به فرموده رهبری وزارت اطلاعات مولود و ماهیت انقلاب اسلامی است، ادامه داد: در چهار دهه گذشته از افتخارات وزارت اطلاعات انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است.
حسینی‌پور با بیان اینکه دستگاه وزارت اطلاعات در ایران اسلامی با لقب سرباز گمنام امام زمان عج فعالیت دارد که مسئولیت سنگینی است، گفت: امام خمینی رحمت الله علیه با هوشمندی تمام این عنوان را برای کارکنان وزارت اطلاعات برگزیدند و سربازان گمنام امام زمان عج بسیاری از توطئه‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کردند که قدردان این همت والا هستیم.
این مقام مسئول با بیان اینکه مهم‌ترين وظیفه حراست صیانت از مدیران دستگاه‌ها است، گفت: هرجا جراحی‌هایی انجام می‌شود یعنی حراست‌ها در ادارات به‌درستی کار نکردند.
وی با بیان اینکه صیانت از دستگاه اداری از وظایف حراست‌ها ست، افزود: حراست‌ها باید با اشراف به مجموعه از بروز مشکلات جلوگیری کنند.
حسینی‌پور با بیان اینکه استان مازندران به دلیل اینکه در مسیر توسعه است آسیب‌هایی را متحمل می‌شود، ادامه داد: باید تلاش کنیم آسیب‌ها در مسیر توسعه به حداقل برسد.
وی با بیان اینکه هرجا فساد باشد توسعه حاصل نمی‌شود، افزود: در استان مازندران شرایطی را داریم که نیازمند توسعه حداکثری در حوزه اقتصادی هستیم و خواست سیاست‌های بالادستی نظام می‌باشد.
حسینی‌پور با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته دنیا توسعه و پیشرفت خود را مدیون دستگاه‌های اطلاعاتی هستند، گفت: بیشترین توسعه که در اقتدار امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاده مرهون دستگاه‌های اطلاعاتی نظامی و غیر نظامی است.
وی با بیان اینکه اگر قرار است در مازندران شاهد توسعه باشیم وضعیت موجود پاسخگوی نیازهای روز جامعه نیست و به شدت نیازمند تحول عظیم هستیم.
حسینی‌پور گفت: اگر بنا باشد استان مازندران همپای توسعه کشور بخواهد توسعه یابد باید تحول اساسی شکل گیرد.
وی اضافه کرد: شیوه های نو و کارآمد باید تدبیر شود.
حسینی‌پور با بیان اینکه فساد که در بحث صدور مجوز‌ها وجود دارد پاشنه آشیل استان مازندران شده است باید با این جریان که در بحث سرمایه گذاری سد هستند برخورد شود، افزود: شفافیت و سازوکارهای فناورآنه به ارزش‌های انقلاب عینیت خواهد بخشید .
وی ادامه‌داد: اقتدار حراست در ادارات موجب افزایش اعتماد مردم به مسئولان می شود.
حسینی پور با بیان اینکه حرکت به سمت دولت الکترونیک می تواند روزنه های فساد را در ادارات بخشکاند، افزود: هرجا نظارت هوشمند است شفافیت خواهد بود و ریشه های فساد خشکانده خواهد شد.