سرپرست شهرداری رشت در دیدار با هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر اظهار داشت: بی‌شک مدیریت شهری در شهر رشت که مشکلات و تبعات خاص خود را دارد، کاری بسیار سخت و پیچیده است. سید مجتبی خدمت بین دانا گفت: این روزها شهرداری رشت، معاونین و مدیران واقعا درگیر انجام امورات هستند و امیدواریم شورا […]

سرپرست شهرداری رشت در دیدار با هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر اظهار داشت: بی‌شک مدیریت شهری در شهر رشت که مشکلات و تبعات خاص خود را دارد، کاری بسیار سخت و پیچیده است.
سید مجتبی خدمت بین دانا گفت: این روزها شهرداری رشت، معاونین و مدیران واقعا درگیر انجام امورات هستند و امیدواریم شورا و شهرداری در کنار هم خدمات مثمرثمری را به شهروندان ارائه دهند.
خدمت بین دانا با بیان اینکه شهرداری در حال حاضر با تمام توان خود مشغول کار و خدمت است، عنوان کرد: تا چندین روز آینده شاهد اجرای پروژه‌های خوبی در سطح شهر رشت خواهیم بود که نتیجه همکاری و مشارکت همه جانبه شورای شهر و شهرداری است.
وی حقوق و دستمزد پرسنل را از جمله چالش‌های پیش روی شهرداری خواند و تصریح کرد: با اجرای قانون افزایش ۵۷ درصدی حقوق و دستمزد، شهرداری رشت باید ماهانه ۷۰ میلیارد تومان در این مسیر هزینه و قانون را اجرایی نماید.
سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه هفته گذشته تمامی ابلاغهای کارگری امضا و به لیست حقوقی ارائه شدند، افزود: امروز هم دستور دادیم تا میزان اضافه‌کاری‌ها اعلام شود تا برخلاف ماههای گذشته و به دور از عجله و شتاب نسبت به پرداخت لیست اضافه‌کاری‌ها اقدام کنیم.
محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در این دیدار با تشکر از سرپرست شهرداری رشت، معاونین و مدیران، اذعان کرد: مجموعه شورای اسلامی شهر در خدمت مجموعه مدیریت شهری است و وظیفه شوراست که علاوه بر تکلیف نظارتی خود، تمام موانع پیش روی کار مدیریت شهری، توسعه و عمران شهر و ارائه خدمات مطلوبتر به مردم را از میان بردارد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه شورا و شهرداری باید مکمل یکدیگر باشند، ابراز داشت: بارها تاکید کرده‌ام که یک شورای قوی به یک مجموعه مدیریت شهری و اجرایی قوی نیاز دارد و بالعکس، زیرا تنها با این شیوه و با این سطح تعاملات برنامه‌ها به خوبی پیش می‌رود و اهداف تحقق پیدا میکنند.
واثق کارگرنیا اذعان کرد: اگر شورا و شهرداری با هم تعامل مشترک و دوسویه داشته باشند، منافع این امر به مردم و کل شهر باز خواهد گشت و عقب‌ماندگی‌ها کاهش پیدا می‌کند.
وی اظهار داشت: خوشحالیم که در مدت سه هفته اخیری که سرپرست شهرداری رشت در مسند امورات حضور دارند، کارهای خوبی در سطح شهر و شهرداری انجام شده است و شاهد اقدامات جهادی در پروژه‌های شهرداری رشت و ارائه مطلوبتر خدمات به مردم بودیم.