به گفته مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد انزلی در مباحث اقتصادی، توسعه‌ای و امکانات رفاهی در شأن مردم کشورمان، باید زمینه مشارکت بیش‌ازپیش مردم و فعالین اقتصادی را فراهم کرد چراکه با توجه به شرایط کشور اجرای این مسئله، بسیار حائز اهمیت است. عیسی فرهادی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم تکریم و […]

به گفته مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد انزلی در مباحث اقتصادی، توسعه‌ای و امکانات رفاهی در شأن مردم کشورمان، باید زمینه مشارکت بیش‌ازپیش مردم و فعالین اقتصادی را فراهم کرد چراکه با توجه به شرایط کشور اجرای این مسئله، بسیار حائز اهمیت است.
عیسی فرهادی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان در مرکز همایش‌ها و نمایشگاهی منطقه با اشاره به موقعیت حساس و ظرفیت‌های ویژه منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: زیرساخت‌های موجود، موقعیت استراتژیک و تغییر و تحولات جهانی بر مزیت‌ها و موقعیت‌های منطقه آزاد انزلی در سطح ملی و بین‌المللی افزوده است.
وی با ارائه تحلیلی از مفهوم مشارکت مردمی در حوزه‌های ولایت‌فقیه و مشارکت‌های سیاسی و فرهنگی در انقلاب اسلامی بیان کرد: در مباحث اقتصادی، توسعه‌ای و امکانات رفاهی در شأن مردم کشورمان، باید زمینه مشارکت بیش‌ازپیش مردم و فعالین اقتصادی را فراهم کرد چراکه با توجه به شرایط کشور اجرای این مسئله، بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به راهبردهای اقتصادمحور تعیین‌شده از سوی مقام معظم رهبری ظرف بیش از یک دهه گذشته که بیانگر اهمیت موضوعات اقتصادی است، تصریح کرد: مناطق آزاد یکی از امکانات و فرصت‌های توسعه اقتصادی کشور ارزیابی است و در این میان منطقه آزاد انزلی با بهره‌مندی از شرایط خاص متنوع همچون نزدیکی به پایتخت کشور، قرار گرفتن در مسیر کریدورهای بین‌المللی، هم‌جواری با کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا؛ به همراه آب‌وهوای خوب از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است.
وی به اشاره به اهمیت کریدور شمال -جنوب در معادلات اقتصادی کشورمان و کشورهای منطقه پرداخته و تکمیل آن را الزامی ارزیابی کرده و گفت: با عنایت به ظرفیت‌ها و فرصت‌های منطقه آزاد انزلی، همراهی و هماهنگی مدیران استانی باعث باز شدن گره‌های سرمایه‌گذاران شده و زمینه رسیدن به نقطه طلایی این منطقه را فراهم می‌کند. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر سعید محمد را ظرفیت بزرگی برای مناطق آزاد کشور برشمرد و با تقدیر از فعالیت‌های ستودنی انجام‌شده در دوران مدیریت اکبری مقدم خواستار حضور ایشان به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره و مشاور مدیرعامل شد.
فرهادی همراهی و همکاری بدنه نیروی انسانی منطقه آزاد انزلی را در مسیر تحقق اهداف ترسیم‌شده حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: با تکیه‌بر پرسنل کارآمد، گره‌گشا و پاکدست و با رعایت سلسله‌مراتب اداری باید در جهت استفاده بیش‌ازپیش از ظرفیت‌های منطقه آزاد انزلی گام برداشت.
عیسی فرهادی با حکم سعید محمد به جای اوسط مقدم رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی شد که وی اصالتاً اهل استان چهارمحال و بختیاری بوده و فرماندار تهران از جمله سوابق اجرایی وی است.
گفتنی است فرهادی جایگزین محمدحسین قربانی در هیئت مدیره شد و فعلاً اوسط مقدم به فعالیت خود به عنوان عضو هیئت‌مدیره ادامه خواهد داد.