• منتشر شده در دوشنبه, 14 بهمن 1398 12:51
پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت دهه فجر؛

دهه فجر آیینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشید

 
 

غفاری- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران /

 

 

 

 
 

چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و هم استانیهای گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم .
دهه فجر آیینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشیده و سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانسته حکومت الهی را در این مرز و بوم که هر روز درخت اعتبار و شکوهش پربارتر و تنومند تر می شود تثبیت کند‌. انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که مبتنی بر آموزه های نورانی مکتب سرخ عاشورا  در تداوم مسیر پیامبران و ائمه هدی سلام الله علیها است ثابت کرد که با اتکا به خدا محوری و خودباوری و اتحاد و یکپارچگی می توان در مقابل زورگویان و ظالمان عالم ایستاد و ملتی را از زیر سلطه استبداد و استعمار رهانید .
امروز درخت تنومند انقلاب اسلامی با خلق محور مقاومت و دفاع از حریم الهی ، موجب دفع فتنه ها و توطئه های گروهک های تروریستی و قدرت های بیگانه در منطقه شده است .
خداوند بزرگ را شاکریم اینک که در آستانه  چهل و یکمین سال از عمر پرافتخار انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم، شاهد بهره برداری از 114 پروژه با مبلغ ریالی بیش از 270 میلیارد ریال در سطح استان و در 18 شهرستان از حوزه گلوگاه تا آمل افتخار خدمتگذاری به بیش از یک میلیون و 400 هزار مشترک و شبکه های گسترده توزیع با بیش از 29 هزار کیلومتر و 33هزار و 718 دستگاه پست توزیع با ظرفیت 4 هزار و 148 مگاولت آمپر هستیم .   اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ و تاریخی و سرنوشت ساز برای ملت پیروز و قهرمان ایران اسلامی  ، امیدوارم همواره در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و باشید . 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی