آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 10:20

پیام سرپرست شهرداری ساری به مناسبت روز شوراها

 
 
 

مهندس عبدالحمید فرزانه در پیامی روز شوراها را گرامی داشت، به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ،متن پیام به این شرح است

به نام ایزد یکتا
شورا باشکوه‌ترین و ارزشمندترین مفهوم در نهادسازی مدنی و گفتمان حقوق شهروندی و لازمه مشارکت اجتماعی است در حقیقت شوراها نماد تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان و حضور آگاهانه آنان در اداره امور شهر است.
در این راستا مقام معظم رهبری در اولین سالروز تأسیس شورا فرمودند: "خدای متعال را شکرگزاریم که در انتخابات شوراها یک‌نهاد دیگری برای خدمت به مردم تأسیس شد و ملت ایران یک گام دیگر به تحقق کامل قانون اساسی مترقی جمهوری اسلامی نزدیک گشت. بر دولت و مسئولان محترم لازم است که از این امکان گران‌بها برای جلب مشارکت مردم در اموری که به شوراها محول شده به سود کشور و ملت، بیشترین
 استفاده را بکنند."
شورای شهر ساری به‌عنوان یک نهاد مدنی در سال‌های اخیر توانسته با نگاهی همدلانه و پیگیر اما با کارکردی نظارتی و هدفمند، نقش مؤثری در پیشبرد راهبردها و اهداف مدیریت شهری داشته باشد و شهرداری ساری نیز همواره با احترام به جایگاه و هویت شورا، خود را ملزم به رعایت و اجرای مصوبات منتخبان مردم می‌داند. آنچه بیش از هر چیز در کیفیت فعالیت‌ها و عملکرد شورا و شهرداری شهر کهن ساری مشهود است، ارتباط متقابل و تلاش و پیگیری و پاسخگویی مجموعه شورا و مدیریت شهری است که خود را همواره در جهت ارائه خدمات مطلوب و درک اهمیت تکریم شهروندان، مسئول می‌دانند.
نهم اردیبهشت‌ماه فرصت مغتنمی برای بازخوانی نقش و جایگاه و رسالت شوراها و تأثیرگذاری آنان در عرصه‌ مدیریت شهری  است زیرا اقدامات مؤثر و عملی آنان، زمینه رضایت‌مندی مردم از خدمات‌رسانی مسئولین را به همراه دارد و این امر باعث افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی خواهد شد.
روز ملی شوراها بر همه مردم و منتخبان این نهاد اعضای محترم شورای شهر ساری خجسته باد.

عبدالحمید فرزانه
سرپرست شهرداری ساری

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی