آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 05:29

استاندار مازندران، انتصاب فرمانده سپاه را تبریک گفت

 
 
 

استاندار مازندران در سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طي پيامي انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسين سلامي را به سمت فرماندهي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تبريک گفت. 
نماينده عالي دولت در مازندران در اين پيام همچنين سالروز تاسيس نهاد انقلابي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را تبريک گفت و از خداوند بزرگ براي همه پاسداران مجاهد و ايثارگر در جاي جاي ايران اسلامي پيروزي و توفيق آرزو کرد. ‎

متن کامل پيام احمد حسينزادگان، استاندار مازندران به شرح زير است:


بسمه تعالي
سردار سرلشکر پاسدار حسين سلامي
انتصاب جنابعالي به سمت فرماندهي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و اعطاي درجه سرلشکري به جنابعالي از سوي مقام معظم رهبري و فرماندهي معظم کل قوا که نشانگر شايستگي و لياقت شما در عرصه ها و صحنه هاي خطير خدمت در نهادهاي انقلابي و جهادي بهويژه دوران پرشکوه دفاع مقدس است را به جنابعالي تبريک ميگويم و از خداوند قادر متعال در سايه سار عنايات حضرت وليعصر (عج) تداوم توفيق بيش از پيش خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي را برايتان مسالت دارم.
اين انتصاب که در آستانه سالروز تاسيس نهاد انقلابي سپاه پاسداران از سوي امام راحل صورت گرفته است، نشانگر جايگاه و نقش تعيين کننده اين نهاد متعهد، مردمي و برخاسته از آرمان هاي انقلاب شکوهمند اسلامي در تامين امنيت و آسايش کشور است که در همه ادوار فعاليت خود؛ مجاهدانه و در اوج اقتدار و صلابت در کنار ساير نيروهاي مسلح؛ ديوار و حفاظ مستحکم و نفوذناپذيري را در مقابل توطئه ها و تهديدات گوناگون بيگانگان و ضد انقلاب در عرصه هاي مختلف ايجاد نموده است.
در اين مجال؛ ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهداي والامقام سپاه؛ سالروز تاسيس نهاد انقلابي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را تبريک عرض نموده؛ از خداوند بزرگ براي همه پاسداران مجاهد و ايثارگر در جاي جاي ايران اسلامي پيروزي و توفيق آرزومندم.


احمد حسين زادگان
استاندار مازندران

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی