آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 31 خرداد 1400 07:47
مطلب وارده؛

انتظارات جامعه نخبگانی استان مازندران از رییس‌جمهور منتخب

/دکتر مجید قربانی
رییس کمیته استانی نخبگان ستاد مرکزی آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان مازندران

ملت بزرگ و فرهیخته ایران اسلامی و اعضای فرهیخته کمیته استانی نخبگان
با سلام و تحیات؛
پیروزی شکوهمند جبهه و جریان انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴٠٠ را به همه مردم عزیز ایران تبریک عرض می‌نمایم. پیروز واقعی این آوردگاه، مردمی هستند که پای صندوق رای حاضر شدند و عزت و عظمت کشور را احیا نموده و حماسه‌ای بزرگ خلق نمودند. اینجانب این پیروزی قاطع را که با حضور حداکثری و آگاهانه مردم همراه بود در ابتدا به مقام معظم رهبری و همچنین به همه مردم کشور و به ویژه به آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی تبریک عرض می‌نمایم.
بدون تردید، حضور حماسی نخبگان استان مازندران در ایام انتخابات جهت حمایت از جریان انقلاب برای تشکیل دولت مردمی، ستودنی و ماندگار خواهد بود. به خاطر داشته باشیم که هنوز در ابتدای راه قرار داریم و جهت بهره گیری از مدیران میدانی برای فتح قله‌های افتخار، به برنامه دقیق و همت بالا نیاز داریم. از همه همراهان این مجموعه در همه شهرستان‌های استان در قالب کمیته نخبگانی، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

*انتظارات جامعه نخبگانی استان مازندران از مقام عالی ریاست جمهوری
1- بازنگری در نقشه عملکردی پارک علم و فناوری استان مازندران براساس مزیت‌های منطقه‌ای
2- احیا و خروج از انفعال دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران و حرکت در مسیر بهره گیری از ظرفیت‌های بومی جهت فعال سازی واحدهای علمی کاربردی
3- تغییر ساختار منفعلانه جهاد دانشگاهی مازندران به سمت سازمانی پویا و فراگیر
4- خروج از انحصارگرایی و حرکت به سمت جمع گرایی بنیاد علمی نخبگان مازندران
5- راه‌اندازی پژوهشکده‌ها و اندیشکده‌ها در استانداری مازندران و همه فرمانداری‌ها در سطح استانی با بهره گیری از نخبگان
در پایان اعلام می‌نماییم کمیته استانی نخبگان، همانگونه که در ایام انتخابات، نقش موثری در اتصال جامعه حکمرانی با مردم و تولید آرای گفتمان جهت موفقیت آیت‌الله رییسی در انتخابات ریاست جمهوری داشته است، در حال حاضر با تشکیل شبکه‌ای گسترده از نخبگان، آمادگی حضور میدانی در اجرای برنامه‌های دولت مردمی جهت تحقق ایران قوی را دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی