آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 19 مهر 1399 10:32

شکایت باشگاه نساجی از فکری به اتهام نشر اکاذیب

 
 
 
باشگاه نساجی قائم‌شهر اعلام کرد که از محمود فکری سرمربی سابق این تیم به خاطر متهم کردن مدیران باشگاه به انتشار تصاویر قراردادش شکایت و درخواست ادعاده حیثیت می‌کند.
فکری که در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم سرمربیگری نساجی را بر عهده داشت و هفته جاری به عنوان سرمربی به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست، پنجشنبه گذشته مدیران باشگاه نساجی را به انتشار هدفمند تصاویر قراردادش که در آن آدرس و شماره تلفن منتزلش درج شده بود در فضای مجازی متهم کرد.
سرمربی سابق نساجی که بدون رضایت مدیران این باشگاه و با وجود پایان نیافتن قراردادش به استقلال پیوست، مدعی شد که پس از انتشار تصاویر قراردادش، مزاحمت‌های زیادی برای او و خانواده‌اش ایجاد شد.
وی گفت: «برای من مشخص است که این کار زشت و دور از اخلاق توسط چه کسانی انجام شده است. متاسفانه از دیشب من و خانواده‌ام دچار مشکلات زیادی شده‌ایم. من از کسانی که قراردادم را منتشر کرده‌اند شکایت می‌کنم. این آقایان بدانند با این کارها ذره‌ای در انگیزه من برای فعالیت در استقلال کم نخواهد کرد و من با قدرت برای این تیم تلاش می‌کنم».
روابط عمومی باشگاه نساجی هم با انتشار اطلاعیه‌ای، نوشت: «در پی ادعاهای دروغین محمود فکری و اتهاماتی که درخصوص انتشار تصویر قراردادش از سوی باشگاه نساجی به مدیران این باشگاه وارد کرده است، بدین‌وسیله باشگاه نساجی نسبت به این اتهامات زشت و ناروای فکری در مراجع قضایی شکایت و حیثیت این باشگاه را اعاده خواهد کرد».
در این اطلاعیه آمده است: «باشگاه نساجی همواره نسبت به حفظ اخلاق حرفه‌ای کوشا بوده و هیچ‌گونه قرارداد و جزئیات آن را در اختیار کسی قرار نخواهد داد. این قرارداد نزد محمود فکری نیز قرار داشت و اطرافیانش از آن کاملاً اطلاع داشتند. متاسفانه این‌روزها فکری با ادعاهای عجیب و کذب، در حال باختن مکرر اصول اخلاقی است و با فرافکنی‌هایی اینچنینی قصد تطهیر غیرحرفه‌ای‌گری‌ها و بی‌اخلاقی‌هایش را دارد.
هواداران باشگاه بزرگ، ریشه‌دار و ۶۰ و اندی ساله نساجی مازندران، آنقدر زبانزد اخلاق و ادب هستند که دست به چنین کارهایی نزنند و بدون شک این حواشی، بازی‌های جدیدی از سوی فکری و نزدیکانش برای مظلوم‌نمایی و همچنین قرار دادن هواداران فهیم باشگاه استقلال تهران مقابل هواداران خونگرم و صبور باشگاه نساجی است».
باشگاه نساجی همچنین در اطلاعیه خود مدعی شد: «جا دارد اشاره شود در چند ماه اخیر فکری با باشگاه‌های دیگری هم مذاکرات مخفیانه‌ای داشت و اگر بند غرامت در قراردادش وجود نداشت، زودتر از این‌ها نساجی را ترک می‌کرد. ناراحتی وی از رفتار شتاب‌زده و ذوق و شوقی بود که برای پیوستن به نساجی و حضور در لیگ برتر داشت و این فرصت آنقدر برای او غیرمنتظره و مسرت‌بخش بود که هر چقدر مبلغ غرامت درشت‌تر بود، بازهم توجهی به آن نمی‌کرد».

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی