• منتشر شده در پنج شنبه, 10 مهر 1399 11:06
«خبرشمال» از وداع سرافرازانه «موج‌سواران» از لیگ برتر فوتبال ساحلی می‌نویسد؛

رگ نوشهری زد بالا!

 
 
 
 

تیم موج سواران ساحل نوشهر به نیمه نهایی لیگ برتر که رسید، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دوباره قرعه کشی انجام دادند آن‌هم بدون حضور نماینده ای از تیم‌ها و با واگذاری مرحله نهایی در دور رفت به میزبانی سمنان و دور برگشت به میزبانی پارس جنوبی جم!
تیم نوشهر معترض شد که چرا بدون همفکری این اتفاق افتاد و واگذاری دور برگشت به میزبانی یکی از تیم های حاضر در نیمه نهایی را مصداق حمایت نامید. به درستی هم پافشاری کرد بر خواسته اش تا یک اتفاق بزرگ بیفتد!

کوتاه نیامدند
 در آستانه نتیجه ای شاخص و در دسترس با پافشاری بر حقی که ستانده شد و دفاع از حقانیت فوتبال مازندران سر تعظیم مقابل آنهایی که از کرامت مازنی ها سواستفاده کردند، خم نکرده و بر حرف خود استوار ماندند تا امروز به تیم موج سواران ساحل نوشهر ببالیم.
مثل تیم پیروز!
تیم مازنی حاضر در نیمه نهایی لیگ برتر ساحلی بر یک خواسته غیر منطقی و با بیان مستدل و معقول گردن ننهاد و خواست تا بازی ها در مکانی بی‌طرف و مناسب، سرنوشت جام قهرمانی را از تیررس شائبه گرایش به بوشهری‌ها، خارج سازند اما نکردند و نخواستند تا در میان بهت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، تیم موج سواران ساحل نوشهر سبک بال و پیروزمندانه‌تر از هر تیمی، لیگ را ترک کند.

دفاع دلچسب
این رگ نوشهری علی متاجی و مجموعه اش نشان می دهد که گرچه مازنی‌ها خوشدل هستند و رئوف، اما بر آنچه با رندی علیه حق صورت می‌گیرد، رضا نمی دهند و جلویش را چنان سد می‌کنند که تا در حافظه تاریخی ورزش بماند. ممنون که به وسوسه یک جام حلبی، از کیان این دیار نگذشتید و جانانه
 دفاع کردید.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی