آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 29 شهریور 1399 15:00
شهردار آمل در دیداربا مسوولان خانه جوانان مازندران:

انقلابی به یقه بسته و ریش آنچنانی نیست

 
 
 
 

مدیر و معاونین خانه جوانان استان مازندران به همراه رییس اداره ورزش و جوانان آمل، با سیدحمید هاشمی شهردار آمل دیدار و گفت‌وگو کردند.
سید حمید هاشمی در این دیدار با اشاره به اینکه اشتیاق، پویایی و پاکی شاخصه جوانی است، گفت: جوانان، پویا و توانمند هستند و با اشتیاق و قلبی صاف کار می‌کنند. نباید این جوانان را مایوس و ناامید کرد. همه وظیفه داریم از هر گروه و دسته فارغ از سیاسی کاری از این جمعیت فعال کشور حمایت کنیم؛ تا زمان و فرصت ارایه کار پیدا کنند.
 هاشمی اظهار داشت؛ جریان زلال جوانان کار خودش را می‌کند. همه کسانی که در کشور زندگی می کنند انقلابی هستند. انقلابی به یقه بسته و ریش آنچنانی نیست. زمانی که مشکلی در کشور وجود دارد و همه وارد می‌شویم برای حل آن یعنی انقلابی هستیم همه جوانان ما انقلابی هستند.
شهردار آمل خطاب به مسوولین خانه جوان گفت: وقتی در استان ظرفیت شویم و حرفی برای گفتن داشته باشیم به شما رجوع خواهند کرد، باید از همه ظرفیت ها استفاده کنید تا همه نظرها و توانمندی‌ها در جمع شما وجود داشته باشد.
سید حمید هاشمی با گرامی داشتن هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهیدان و تاکید بر ادامه راه این جوانان پاک خاطر نشان کرد؛ در میدان های جنگ و مواقع بحرانی این جوانان بودند که عرصه را بر دشمن تنگ کردند که این از خاصیت جوانی است. شهدای جوان ما ثابت کردند، از فشارها و سختیها خسته نشده و شانه خالی نمی‌کنند و پای اهداف آرمانی‌شان تا پای جان ایستادند.
گفتنی است؛ در این دیدار مدیر و معاونین خانه جوان استان و آمل در خصوص مشکلات و خواسته‌هایشان در اقدامات مشترک بحث و گفت‌وگو کردند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی