آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 25 شهریور 1399 11:46
رضا امانی؛ بازیکن سابق تیم شهروند ساری:

مجبور به جدایی شدم

 
 
 
 

بازیکن سابق تیم شهروند ساری تاکید کرد که بدون تردید دوباره پیراهن تیم شهروند را خواهد پوشید و با افتخار به خانه خودم برخواهد گشت.
رضا امانی در مورد پیوستنش به کراپ الوند قزوین اظهار داشت: طی صحبتی که آقای بی غم داشتم تمایل داشتم زیر نظر ایشان کار کنم و در نهایت تصمیم گرفتم که تیم کراپ الوند را انتخاب کنم و در فصل آینده در این تیم توپ بزنم.
وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی خوب مدیریت باشگاه و جذب بازیکنان خوبی که صورت گرفته صد در صد کراپ از تیم‌های مدعی قهرمانی خواهد بود.
امانی در مورد انتخاب رضا لک به عنوان سرمربی کراپ عنوان کرد: آقای لک مربی بزرگ و با دانشی هست و کارنامه کاری ایشان گواه این موضوع است و من این افتخار را داشتم که یک فصل در شهروند زیر نظرش کار کنم.
بازیکن جنگنده کراپ در مورد علت جداییش از شهروند بیان کرد: مشکلات مالی و خانوادگی مهم‌ترین دلیل جدایی من از شهروند بود و برخلاف میل باطنی‌ام از تیم محبوبم خداحافظی کردم.
هواداران همیشه به من لطف داشتند چون خود را از جنس هوادار می دانم و جایگاه ورزشی‌ام را مدیون آن‌ها هستم.طی سال‌هایی که در شهروند حضور داشتم همیشه با جان و دل برای تیم بازی کردم و امیدوارم که پرشورهای ساروی نیز از من رضایت داشته باشند.
امانی افزود: شهروند تیمی بود که از کودکی آرزوی برتن کردن پیراهن آن را داشتم  و امیدوارم یک روزی با تجربه‌تر و پرقدرت به شهروند بر گردم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا رضا امانی را باز هم در شهروند می‌بینیم خاطر نشان کرد: صد در صد همینطور است و افتخار می‌کنم که به خانه خود بازگردم به شرطی که مدیریت و کادر فنی نیز به من احتیاج داشته باشند.
امانی در پاسخ به این پرسش که با توجه به بازی‌های پیش روی تیم ملی در جام ملت‌ها چقدر امیدوار است که شانس دعوت به تیم ملی را داشته باشته باشد، خاطر نشان کرد: با اینکه پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است ولی من به تیم ملی اصلا فکر نمی‌کنم. چون تیم ملی شاکله خود را پیدا کرده. شاید هم از نظر سرمربی به من نیازی نیست اما حرف من این است  ۴ سال در  ترکیب اصلی تیمم با تایم بالا بازی کردم اما حتی یک بار هم به اردو دعوت نشده‌ام؛ پس چه انگیزه‌ای برایم خواهد ماند که من و امثال من دیده شوند؟
وی که به شدت از این مسأله دلخور است، افزود: بازیکنی در تیمش فقط چند دقیقه بازی کرد به تیم ملی دعوت شد ولی به من حتی یک بار هم فرصت ندادند. واقعا خودم هنوز علت دعوت نشدنم را نمی‌دانم. وقتی با تمام توان بازی می‌کنم اما حتی برای دلگرمی در لیست دعوت شده‌ها هم نیستم با چه انگیزه‌ای به تیم ملی فکر کنم؟ / مازنداسپرت

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی