• منتشر شده در شنبه, 11 مرداد 1399 10:23

آغاز پرداخت پاداش مدال‌آوران سال ۹۷ از هفته آینده

 
وزارت ورزش از هفته آینده پرداخت پاداش مصوب برای قهرمانانی که طی سال ۹۷ موفق به کسب مدال شدند را آغاز می‌کند.
تجلیل از مدال آوران میادین آسیایی و جهانی یکی از برنامه‌های مصوب وزارت ورزش است همه ساله با پرداخت پاداش به قهرمانان انجام می‌شود. برای این منظور هر سال مراسمی ویژه با حضور رییس جمهور برگزار می‌شود و طی آن بر اساس آیین نامه مصوب از مدال‌آوران میادین بین المللی تجلیل می‌شود.
البته از خردادماه سال ۹۸ که آخرین مراسم تجلیل از قهرمانان برگزار شد تا به امروز مراسم دیگری برگزار نشده است و همین مسإله تعداد ورزشکاران طلبکار از وزارت ورزش - به جهت مدال‌آوری و دریافت پاداش آن - را افزایش داده است.
آخرین مراسمی که ویژه تقدیر از ورزشکاران برگزار شد صرفاً به مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی اختصاص که در سال ۹۷ برگزار شد. سایر ورزشکاران مدال آوران آن سال اما هنوز پاداش خود را دریافت نکرده‌اند. البته قرار است پاداش تعدادی از این ورزشکاران هفته آینده در اختیارشان گذاشته شود.
به گفته ژاله فرامرزیان در مرحله اول از پرداخت پاداش مدال آوران سال ۹۷ که از هفته آینده آغاز می شود، ۱۵ فدراسیون از جمله کشتی (فرنگی و آزاد)، بوکس، تیراندازی، تنیس روی میز، شمشیربازی، اسکی، اسکواش، شنا، ژیمناستیک، جودو، نابینایان و کم بینایان، دوومیدانی و کوهنوردی رقم مصوب برای مدال آوری ورزشکاران خود را دریافت می‌کنند.
معاون مدیریت توسعه و منابع وزارت ورزش گفت که برای پرداخت پاداش به قهرمانان سال ۹۷ - به غیر از مدال آوران اندونزی- رقمی حدود ۲۲ میلیارد تومان مصوب شده است.
این معاون وزیر ورزش ابراز امیدواری کرد که بعد از بسته شدن پرونده مدال آوران سال ۹۷، وزارت ورزش بتواند تقدیر از مدال آوران سال گذشته را هم در برنامه قرار دهد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی