• منتشر شده در یکشنبه, 15 تیر 1399 10:30
فکری؛ سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران:

دست من خالی‌ست

 
 
 
 

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران  یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های خود را کمبود بازیکن در این تیم  عنوان کرد.
محمود فکری، در خصوص پیروزی اخیر این تیم مقابل تراکتور، وضعیت لیگ، اعتراض به شروع دوباره بازی‌ها و مسایل پیرامون تیم و باشگاه نساجی به صحبت پرداخت.

مزد زحمات‌مان را گرفتیم
بازی با تراکتور، دیدار سختی برای ما بود. گرفتن سه امتیاز از تراکتور در تبریز خیلی دشوار است، ولی خداراشکر بچه‌ها جواب زحماتی که در این چند ماه کشیده بودند را گرفتند. بازیکنان ما مزد زحمات‌شان در تمرینات مجازی و گروهی را دریافت کردند. یکدلی و رفاقتی که در تیم ما وجود داشت، باعث شد تلاش بیشتری کنیم و سه امتیاز خیلی مهمی را به دست آوردیم.
فقط دو امتیاز از تبریز می‌خواستم
زمانی که به نساجی آمدم با خود گفتم اگر از بازی مقابل تیم‌های تبریزی دو امتیاز هم بگیرم، برای‌مان کافی است اما خوشبختانه توانسیم شش امتیاز حیاتی را به دست بیاوریم. بازیکنان در این دو بازی تلاش‌شان را کردند، کم اشتباه بودند و انگیزه کافی برای بازی داشتیند و در هر دو بازی خوب بودیم.

نساجی باید سهم بیشتری بگیرد
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص اینکه هم آنها و هم تیم تراکتور به شروع لیگ برتر اعتراص داشتند و این بازی به نوعی دیدار معترضان ادامه لیگ بود، تصریح کرد: یکی از دلایلی که باشگاه ما به آغاز مجدد لیگ معترض شد، بالا رفتن هزینه‌ها برای انجام پروتکل‌های بهداشتی بود. تراکتور هم یک تیم خصوصی است و احتمالا آنها هم به این مورد اعتراض داشتند. نساجی این اجازه را دارد که از تبلیغات محیطی و حق‌پخش تلویزیونی سهم بیشتری داشته باشد.
خیلی از تیم‌ها دولتی هستند و پول‌شان را از جای دیگری می‌گیرند، ولی تیم‌های خصوصی که هزینه‌های آن از جیب شخص می‌رود، باید سهم بیشتری بگیرد تا بتوانند هزینه‌های خود را مدیریت کند. ما هم در این مدت تلاش کردیم تمرینات خود را به خوبی برگزار کنیم تا اگر بازی‌ها برگزار شد، آماده باشیم و اگر هم نشد زمان را از دست نداده باشیم.

دست من خالی است
یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های من کمبود بازیکن است. یک تعدادی از بازیکنان آسیب دیدند و چند بازیکن هم در خطر محرومیت هستند؛ چون سه کارت گرفته‌اند و برخی هم به همین دلیل محروم هستند. دست من در تیم خالی است و این موضوع مرا نگران می‌کند. با این شرایط، هرچه جلوتر برویم باید از جوانان بیشتری استفاده کنیم چون به تعداد کافی بازیکن نداریم. امیدوارم بچه‌های آسیب‌دیده هم توجه بیشتری به خودشان کنند و ما هم کمک می‌کنیم زودتر به
 میادین بازگردند.
می‌توانیم رتبه تک‌رقمی را حفظ کنیم
وی در پاسخ به این سوال که آیا قول می‌دهد تیمش در پایان فصل رتبه تک‌رقمی داشته باشد یا خیر، تصریح کرد: اگر با همین بازیکنان اصلی که داریم کمترین آسیب و محرومیت‌ها را داشته باشیم می‌توانیم رتبه تیم را تک‌رقمی نگه داریم ولی وضعیت فعلی ما را نگران می‌کند. با این حال، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که رتبه‌مان تک‌رقمی باقی بماند.

دستیارانم بر سر من منت گذاشتند
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره اینکه کادرفنی او اکثرا استقلالی هستند، گفت: مگر استقلالی‌ها چه مشکلی دارند؟ هر مربی که هرجا می‌رود، دوست دارد همکارانی داشته باشد که با آنها راحت باشد. من هم با این نفرات خیلی راحت هستم. البته این دوستان هم واقعا سر من منت گذاشتند که کنارم هستند. همه آنها آدم‌های بزرگی بودند و در تیم‌های بزرگ بازی کرده‌اند. این خودش وزن نیمکت ما را بالا می‌برد.

بازیکنانم دغدغه هواداران را دارند
فکری در واکنش به نبود هواداران این تیم در بازی بعدی خانگی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به هر حال زیبایی فوتبال به حضور تماشاگران است. البته ما وقتی با تیمی بازی می‌کنیم و مهمان هستیم، آن تیم هم هوادارانش را در اختیار ندارد. مطمئنا اگر در بازی با تراکتور هواداران این تیم حضور داشتند، کار ما سخت‌تر بود. خودمان هم تیم پرطرفداری هستیم و همیشه این اعتقاد را دارم که حضور هواداران می‌تواند انرژی خوبی به بازیکنان بدهد. مطمئنم که بازیکنان، دغدغه تمام طرفداران را در ذهن دارند و برای آنها بازی می‌کنند.

پیروزی مقابل تراکتور تقدیم به احسان
وی در پایان خاطرنشان کرد: من برد مقابل تراکتور را تقدیم احسان قهاری بازیکن مصدوم‌مان می‌کنم که چندی پیش رباط صلیبی پاره کرد و امیدوارم هرچه زودتر بازگردد، چون منتظر او هستیم. /مازندلیگ

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی