آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 12 اسفند 1398 12:25
صمد مرفاوی؛ سرمربی پیشین استقلال:

صحبت‌هایی با فکری برای حضور در نساجی داشته‌ام

 
 
 
 

صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت که صحبت‌هایی با محمود فکری برای حضور در نساجی داشته‌ام، اما فعلاً همه چیز مسکوت مانده است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است به‌عنوان مدیر فنی به تیم نساجی اضافه شود،‌ تصریح کرد: بله، در همین حیطه صحبت کردم.
پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه درباره وضعیت این باشگاه و اختلاف مدیریتی پیش آمده در استقلال گفت: این اتفاق چیز جدیدی نیست. چندین سال است استقلال به لحاظ مدیریتی مشکل دارد و همین مسأله به تیم ضربه زده است. ثباتی در باشگاه استقلال وجود ندارد و مدیرها می‌آیند و می‌روند، بدون اینکه بخواهند احساس مسوولیت کنند. حالا چه به‌عنوان مدیرعامل و چه به‌عنوان سرپرست. تا زمانی هم که این بی‌ثباتی در باشگاه باشد تیم به لحاظ فنی نمی‌تواند ثباتی داشته باشد. این یکی از معضلات بزرگ باشگاه استقلال است که همیشه دچار بحران است.
مرفاوی در ادامه درباره حضور علی فتح‌الله‌زاده به‌عنوان سرپرست در باشگاه استقلال نیز خاطر نشان کرد: ان‌شاءالله فتح‌الله‌زاده موفق شود. او مدیر باتجربه‌ای است و چندین سال در استقلال چه خوب و چه بد کار کرده است. ایشان از خود استقلال است و تجربه دارد. امیدوارم که بتواند شرایط باشگاه را بهتر کند، اما تنها نگرانی این است که او باز هم به‌عنوان سرپرست به باشگاه آمده است. این کمی دغدغه‌آور است که او به‌عنوان موقت کار کند. هر کسی که مثل من از دور نگاه می‌کند این احساس به او دست می‌دهد که گفته‌اند حالا تو برو به‌عنوان سرپرست کار کن تا ببینیم چه می‌شود! این هم به نوعی بی‌ثباتی است و امیدوارم فتح‌الله‌زاده از سرپرستی هر چه سریع‌تر خارج شود و به مدیریت باشگاه برسد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی