• منتشر شده در پنج شنبه, 01 اسفند 1398 10:38

قهرمانی بانوی شطرنج‌باز گیلانی در مسابقات ناشنوایان کشور

 
 
 

گیتی نوروز پرشکوهی بانوی ورزشکار گیلانی عنوان قهرمانی مسابقات شطرنج ناشنوایان کشور را کسب کرد.
رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان استان گیلان گفت: رقابت‌های شطرنج قهرمانی بانوان ناشنوای کشور در تهران برگزار شد و در نهایت گیتی نوروز پرشکوهی از گیلان با غلبه برابر رقبای خود موفق به کسب عنوان نخست و قهرمانی شد.
کریم لیاقت‌جو افزود: در این دوره از رقابت‌ها، ۶۱ شطرنجباز از ۱۷ استان حضور یافتند که این رقابت‌ها در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار شد که خوشبختانه گیتی نوروزپرشکوهی یکی از شطرنجبازان گیلانی حاضر در این مسابقات در بخش انفرادی عنوان قهرمانی را کسب کرد.
وی ادامه داد: همچنین در بخش تیمی نیز، تیم شطرنج بانوان ناشنوای استان گیلان پس از تیمهای تهران و اصفهان روی سکوی سومی قرار گرفت تا علاوه بر کسب مقام قهرمانی انفرادی، در بخش تیمی نیز مقام کسب کند.
وی اضافه کرد:  علاوه بر  کسب مقام قهرمانی توسط گیتی نوروزپرشکوهی، آزاده کاووسی، طاهره جلوس و نغمه کساری دیگر اعضای تیم شطرنج بانوان گیلان در رقابت‌های قهرمانی ناشنوایان کشور بودند و افسانه اصغرپور نیز به عنوان مربی و سرپرست، تیم شطرنج بانوان ناشنوای گیلان در رقابت‌های قهرمانی کشور را همراهی و هدایت می کرد.
 رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان استان گیلان اضافه کرد: مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان ناشنوای کشور گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در پنج دور و طبق قوانین فدراسیون جهانی شطرنج در تهران برگزار شد.
لیاقت جو خاطرنشان کرد: هیات ورزش‌های ناشنوایان استان گیلان در ۱۲ رشته ورزشی و در هر دو بخش بانوان و مردان فعالیت دارند که همواره این ورزشکاران در رشته‌های ورزشی مختلف و در مسابقات کشوری مقام‌های شایسته‌ای را
کسب می‌کنند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی