آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 23 بهمن 1398 12:45
رضا لک؛ سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری؛

آماده بازی مقابل ستارگان ورامین هستیم

 
 
 
 

سرمربی تیم فوتسال شهروندساری اظهار داشت که رییس کمیته فوتسال اشتباه می‌گوید کارش فقط مربوط به تیم‌های ملی است.
رضا لک ‌در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال شهروند ساری اظهار داشت: بعد از اتفاقات و حواشی که در بازی سوم برای ما با ستارگان  ورامین به وجود آمد، تمرینات را تعطیل کردیم. با توجه به حکم کمیته انضباطی که حکم به برگزاری بازی در زمین بی‌طرف داده، مجددا تمرینات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آغاز کردیم و در حال حاضر شرایط تیم خوب است و برای بازی روز جمعه آماده هستیم.
سرمربی شهروند ساری در مورد برگزاری پلی‌آف گفت: برگزاری مرحله پلی‌آف می‌تواند کمک و انگیزه بیشتری به فوتسال ایران به خصوص باشگاه‌هایی که از نظر اقتصادی با مشکل مواجه هستند، کند اما  قوانین این مرحله باید تغییر کند و با توجه به اینکه امسال سال دومی است که مرحله پلی اف برگزار می‌شود، سازمان لیگ باید بعضی از قوانین این مرحله را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تغییر دهد.
وی در مورد اتفاقاتی که در مرحله پلی‌آف بین تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین روی داد، گفت: اتفاقاتی که در سه بازی گذشته رخ داده دیگر تمام شده و من نمی‌خواهم حرفی بزنم. در این بازی‌ها قرار نبود که تیمی قهرمان ایران شود. تازه بعد از صعود به مرحله بعد  تیم صعود کننده باید با تیم‌های مدعی دیگر بازی کند. باید نتیجه این بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مسائل فنی و بازی جوانمردانه مشخص کند و پرداختن به حواشی درست نیست. فقط می‌توانم از لحاظ فنی صحبت کنم و در فضای فنی تکلیف تیم صعودکننده مشخص شود.
لک همچنین در رابطه با رأی کمیته بازی تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین تصریح کرد: ما به رأی کمیته انضباطی اعتراض داریم  و سازمان لیگ باید صبر می‌کرد تا کمیته استیناف رأی نهایی و قطعی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صادر کند. در رای صادره هنوز تکلیف بازی دوم مشخص نشده، با توجه به اینکه تیم شهروند 5 بر صفر در این بازی پیش افتاده بود و تیم وارمین حاضر به بازی نشد، در رأی صادره نوشته شده در مورد بازی دوم اظهار نظری نشده است.
وی ادامه داد: آرای کمیته انضباطی باید سریع و مشخص صادر شود، نه اینکه بعد از پایان لیگ رأی صادر کند. مثلا بازیکنی در هفته سیزدهم در بازی مشکلاتی داشته و کمیته انضباطی اواخر لیگ رأی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صادر می‌کند. اگر کمیته انضباطی زودتر آرای خود را صادر کند، جلوی بسیاری از این حواشی گرفته می‌شود. حضور دو فوتسالی در کمیته انضباطی که اشراف کامل به این رشته داشته باشند، لازم است. اگر در بازی اول با ورامین کمیته انضباطی ورود کرده بود و سریع رأی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صادر می‌کرد، این مشکلات به وجود نمی‌آمد.
سرمربی تیم شهروند ساری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پرهیزکار رییس کمیته فوتسال اعلام کرده که کار من فقط مربوط به تیم‌های ملی است و سازمان لیگ  ارتباطی با من ندارد، گفت: این حرف درست نیست. قبلا این گونه بوده که رییس کمیته فوتسال و رییس سازمان لیگ  که هر دو یکی بودند، به تمام موضوعات فوتسال چه لیگ‌ها و چه تیم‌ملی ورود می‌کرد. به این دلیل که سرمایه تیم‌ملی در لیگ‌های فوتسال است و این حرف اشتباهی است که کار رییس کمیته فوتسال فقط مربوط به کارهای ملی است.
وی افزود:  تمام کارهای تأثیرگذار و موضوعات فوتسال باید زیرنظر کمیته فوتسال انجام شود. مثل فدراسیون فوتبال که خودش نظارت کامل دارد و سازمان لیگ فوتبال زیر مجموعه آن است. پس می‌توان گفت که سازمان لیگ فوتسال هم زیر مجموعه‌ای از کمیته فوتسال و کمیته فوتسال زیر مجموعه فدراسیون است و این کمیته خود را نمی‌تواند مجزا داند.
او خاطر نشان کرد اعضای سازمان لیگ مسوولانی هستند که تصمیم‌گیرنده هستند اما جوابگو نیستند، اما رییس کمیته فوتسال باید پاسخگو به تمام حواشی و اتفاقات فوتسال باشد. طبق آیین‌نامه‌ای که وجود دارد مسوول سازمان لیگ و کمیته فوتسال هر دو باید یکی باشند. فوتسال ما نیاز به مدیر توانمند دارد که بتواند این رشته کمک کند. /مازندلیگ

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی