• منتشر شده در چهارشنبه, 16 بهمن 1398 12:51
سطانی فر؛ وزیر ورزش و جوانان، در لاهیجان مطرح کرد؛

افزایش ۷۴۴ هزارمتر مربعی سرانه فضای ورزشی با افتتاح پروژه‌های فجر

 
 
 
 

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح ۲۴۹ پروژه با اعتبار ۴ هزار میلیادر ریالی در دهه فجر امسال، اعلام کرد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها ۷۴۴ هزار متر مربع به سرانه فضای ورزشی اضافه شد.
مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح سالن چند منظوره تختی لاهیجان، اظهار کرد: به رغم وجود همه محدودیت‌ها و مشکلات و کمبود منابع مالی در اثر تحریم‌های ناعادلانه آمریکا دولت تلاش می‌کند تا در بخش‌ها مختلف با استفاده بهینه از منابع زمینه افزایش بهره وری را فراهم کند.
وی در ادامه با بیان اینکه پروژه‌های فراوانی برای بهره‌مندی مردم پیش بینی و در حال اجرا است، گفت: در ماه‌های آینده شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها در سطح کشور خواهیم بود.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به هدف گذاری برای بهره‌برداری از ۵۰۰ پروژه در حوزه ورزش و جوانان در سال گذشته، تصریح کرد: با تلاش همه همکاران بنده در وزارت ورزش و جوانان و ادارات کل تابعه شاهد بهره برداری از ۷۰۰ پروژه بودیم.
وی با بیان اینکه برای امسال بیش از ۷۰۰ پروژه با وجود محدودیت منابع هدف گذاری کرده‌ایم، اظهار کرد: امروز یکی از افتخارات بنده این است که می‌توانم اعلام کنم تا پایان امسال ۸۰۰ پروژه در حوزه ورزش و جوانان در سطح کشور به بهره برداری می‌رسد.
سلطانی فر با اشاره به اینکه ۲۴۹ پروژه با اعتبار ۴ هزار میلیارد ریالی در دهه فجر امسال در حوزه ورزش و جوانان افتتاح و بهره‌برداری شده و در روزهای آینده نیز خواهد شد، بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۷۴۴ هزار متر مربع به سرانه فضای ورزشی کشور اضافه می‌شود.
وی در ادامه با بیان اینکه با تلاش همکاران بنده در استان گیلان امروز شاهد بهره برداری از ۱۲ پروژه ورزشی هستیم، افزود: برای اجرای این طرح‌ها حدود ۴۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و با بهره‌برداری از این تعداد طرح بیش از ۵۷ هزار متر مربع به فضای ورزشی استان اضافه
 شده است.
وزیر ورزش با اشاره به کارنامه قابل قبول دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش قهرمانی، تصریح کرد: طی دو سال گذشته شاهد موفقیت‌های زیادی در رشته‌های مختلف ورزشی بوده‌ایم که می‌توان به حضور موفق تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸، بازی‌های آسیایی و پا را آسیایی جاکارتا و المپیک جوانان بخشی از این موفقیت‌ها است.
وی به برنامه وزارت ورزش برای اشتغال قهرمانان در رشته‌های مختلف نیز اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با تلاش همه دست اندرکاران شاهد اتفاقات خوب در رشته‌ها مختلف ورزشی در این صحنه بزرگ باشیم.
سلطانی فر با اشاره به شرایط استان گیلان و ظرفیت‌ها بالای آن، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های در دست اجرا در این استان با سرعت بیشتری اجرایی و تکمیل
و بهره‌برداری شود.
وی به میزبانی استان گیلان در مسابقات بین المللی وزنه‌برداری جام فجر نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به امکانات خوبی که در نقاط مختلف استان گیلان وجود دارد می‌توانیم در آینده شاهد برگزاری مسابقات بین المللی دیگری نیز در گیلان باشیم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی