• منتشر شده در دوشنبه, 07 بهمن 1398 07:34

حضور سه پاروزن گیلانی در اردوی تیم ملی روئینگ

 
 
 

سه قایقران گیلانی در اردوی تیم ملی روئینگ بانوان و مردان کشور حضور یافتند.
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان و آقایان کشور با حضور ۹ قایقران در دریاچه آزادی تهران آغاز شده که از این تعداد، سه قایقران از گیلان هستند.
مرتضی ورزلدوست افزود: نازنین ملایی قایقران باتجربه استان گیلان به همراه هانیه خورسند دیگر قایقران شایسته این استان در اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان کشور در تهران حضور دارند. وی ادامه داد: همچنین در بخش مردان، امیرحسین محمودپور دیگر قایقران گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ کشور دعوت شده تا تمرینات آماده سازی خود را به همراه سایر ملی‌پوشان ادامه دهد. وی بیان کرد: این سه قایقران شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان به مرحله جدید اردوی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ کشور تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادر فنی تا پایان بهمن ماه در تهران ادامه می‌دهند.
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ابراز امیدواری کرد که هر سه قایقران گیلانی با موفقیت این اردو را به اتمام رسانده و به همراه تیم‌های ملی قایقرانی روئینگ بانوان و مردان کشور در مسابقات انتخابی کسب سمهیه المپیک حضور یابند.
ورزلدوست تصریح کرد: نازنین ملایی که یکی از ملی‌پوشان گیلانی تیم ملی قایقرانی بشمار می‌رود، ماه گذشته در مسابقات قایقرانی کاپ آسیا در تایلند حضور یافت و در نهایت با درخشش در هر دو رشته سبک وزن و سنگین وزن موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلا شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی