• منتشر شده در دوشنبه, 23 دی 1398 08:03
دبیر فدراسیون گلف خبر داد؛

گیلان نخستین ایستگاه انتخاب ملی پوشان برای بازی‌های آسیایی ساحلی سانیا۲۰۲۰

اعضا شورای فنی وودبال (دوتن از اعضا شورا گیلانی می‌باشند نوروزی و اکبرزاده) که به‌منظور تعیین ساز و کار اردوی انتخابی تیم ملی اعزامی به بازی‌های اسیایی سانیا ۲۰۲۰ مورخ ۱۱ دی ماه تشکیل جلسه داد؛ زمان برگزاری اردوی مذکور را نیمه نخست اسفندماه سال‌جاری اعلام کرد‌.
بر این اساس، نفرات منتخب به‌منظور حضور در اردوی انتخابی و اسکورگیری می‌بایست برای عضویت قطعی در تیم ملی با یکدیگر به
 رقابت پردازند.
مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون و عضو ارشد شورای فنی وودبال در این خصوص اظهارداشت: نشست پربار و مفیدی با حضور کلیه اعضا شورا و رییس فدراسیون برگزار گردید که خروجی آن تعیین و تکلیف در خصوص نحوه برگزاری و انتخاب نفرات تیم ملی بود.
وی ادامه داد:با توجه به حمایت کمیته ملی المپیک از اعزام تیم ملی وودبال به بازی‌های اسیایی ساحلی به‌عنوان معتبرترین رویداد در تاریخ فدراسیون، انتظار می‌رود مدعوین به اردو بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند چراکه بازی‌های اسیایی محل کسب تجربه نیست و هدفگذاری کادر فنی وودبال و فدراسیون کسب مدال و قرارگرفتن بر روی سکو است.
جمشیدی با تاکید بر اهمیت کیفی اردوی انتخابی وودبال افزود: به‌هیچ‌وجه فقط اسکور و اسکورگیری ملاک انتخاب ملی پوشان نخواهد بود و مجموعه عملکرد بازیکنان مدعو با نظارت و راهبری شورای فنی و مربیان تیم ملی بررسی می گردد. بهترین نفرات شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی خواهند بود. ملاک تشخیص و سنجش ورود بازیکنان به تیم ملی تحلیل و بررسی شورای فنی و مربیان تیم ملی می‌باشد.
دبیر فدراسیون ضمن تقدیر از حضور ارزشمند دبیرکل کمیته ملی المپیک در نشست فنی وودبال خاطرنشان ساخت: دکتر کیکاوس سعیدی ریاست اسبق فدراسیون هم اکنون به مثابه گذشته پشتوانه و دلگرمی وودبال و فدراسیون گلف هستند و مجموعه فدراسیون همواره در تلاش است تا حمایت بی شائبه و انگیزه بخش ایشان را به بهترین نحو ممکن با عملکردی مطلوب جبران نماید.
گفتنی است، گیلان نخستین ایستگاه انتخاب ملی پوشان اعزامی به بازی‌های اسیایی ساحلی سانیا۲۰۲۰ خواهد بود‌‌.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی