آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 22 دی 1398 10:00

نگاه ویژه شهردار جوان شهر ساری به توسعه ورزش مرکز استان

بعد از تجلیل از قهرمانان شهر، رجبی به سالن‌های مرکز شهر رفت و از نزدیک شاهد تمرینات و حتی کمبودهای ورزشکاران بود. برادران دلیری هم که نقش بسزایی در پیشرفت چند سال اخیر ورزش استان داشته‌اند، شهردار جوان را در این بازدید همراهی کردند. رجبی به سالن تختی ساری رفت و قول تجهیز هر چه بهتر این سالن را داد .
در روزهایی که ورزشکاران شهرهای مختلف استان خود را برای رساندن به سکوهای قهرمانی آماده می‌کنند و از همه مهم‌تر، در آستانه المپیک، تلاش‌های این ورزشکاران برای گرفتن سهمیه المپیک بیشتر و بیشتر می‌شود و نیاز است نگاه ویژه‌ای به قهرمانان شود.
در مرکز استان مازندران علی رغم تمامی کمبودها و ضعف‌های موجود، هستند کسانی که حواسشان به ورزش هم هست و پشتیبان ورزشکاران و قهرمانان این شهر هستند. عباس رجبی شهردار مرکز استان مازندران از بدو شروع به کارش در شهرداری ساری، نشان داد که همانطور که خودش از جنس ورزش و ورزشی‌هاست، ورزشکاران را فراموش نکرده و دو را دور برای توسعه ورزش در مرکز استان مازندران قدم‌های مثبتی بر می‌دارد.
بعد از تجلیل از قهرمانان شهر، حالا رجبی به سالن‌های مرکز شهر رفت و از نزدیک شاهد تمرینات و حتی کمبودهای ورزشکاران بود. برادران دلیری هم که نقش بسزایی در پیشرفت چند سال اخیر ورزش استان داشته‌اند، شهردار جوان را در این بازدید همراهی کردند. رجبی به سالن تختی ساری رفت و قول تجهیز هر چه بهتر این سالن را داد .
ای کاش تمامی مسوولین سیاسی رجبی را الگو بگیرند و در آستانه المپیک به تمامی شهرها توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی