آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 22 دی 1398 09:59

پایان رقابت‌های کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان گیلان در رشت

مرحله دوم رقابت‌های کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان گیلان گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.
در این دوره از رقابت ها، ۱۲۰ کاراته کای برتر از شهرها و بخش‌های مختلف استان گیلان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان حضور داشتند که در پنج وزن و در دو گروه در آکادمی کاراته گیلان در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت‌ها و در رده سنی نوجوانان در وزن ۵۲ - کیلوگرم علی غلامی و اصغر صابر از گروه اول، محمدرضا فلاح و فرزام صادقی از گروه دوم به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند.
در رقابت‌های وزن ۵۷ - کیلوگرم نیز علیرضا غلامی و محسن قدیمی در گروه اول، امیرحسین شعله ریز و امیرمحمد یعقوبی نیز در گروه دوم به ترتیب مقام‌های اول و دوم را
تصاحب کردند.
همچنین در پایان رقابت‌های وزن ۶۳ - کیلوگرم، ابوالفضل نوروزی و علی نوروزی عناوین اول و دوم گروه اول این رقابت ها را کسب کردند، سید راستین بلندکیش و امیرمهدی اکبرپور نیز به ترتیب رتبه‌های اول و دوم گروه دوم این وزن را به خود اختصاص دادند.
در رقابت‌های وزن ۷۰ - کیلوگرم امیررضا درویش طلب و امیر ابوالفضل هویدا به ترتیب در گروه اول مقام‌های قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند، پویا اقدامی و رضا خادم نیز در گروه دوم موفق به کسب مقام‌های اول و دوم شدند.
در پایان رقابت‌های وزن ۷۰+ کیلوگرم رده سنی نوجوانان هم سالار سلیمانی و مهیار خانجانی در گروه اول، علی موسی زاده و محمد ساعی زاهدمنش در گروه دوم به ترتیب رتبه های اول و دوم را به خود
 اختصاص دادند.
همچنین در رقابت‌های رده سنی جوانان و در وزن ۵۵ - کیلوگرم نیز مازیار حبیب پور و سینا غفوری درگروه اول، ابوالفضل صفری نژاد و رضا نوری پور در گروه دوم به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند.
در رقابت‌های وزن ۶۱ - کیلوگرم، ایلیا اکبری و امیرمحمد علیزاده در گروه اول مقام‌های قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند، مهدی کاظمی و علیرضا حسن پور در گروه دوم به ترتیب موفق به کسب عناوین اول و دوم شدند.
در رقابت‌های وزن ۶۸- کیلوگرم، محمد شبرنگ و بنیامین بیانی در گروه اول، سیدمبین سادات صدیقی و اسماعیل محجوب توانستند به ترتیب عناوین نخست و دوم این رده را به خود اختصاص دهند.
همچنین در رقابت‌های وزن ۷۶- کیلوگرم مهدی مظلومی و سیدامیرمهدی ملک رخ به تریب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی این رده سنی را تصاحب کردند.
در پایان رقابت‌های وزن ۷۶ + کیلوگرم نیز سیدمهدی یوسفی و ابوالفضل غلامی در گروه اول به ترتیب اول و دوم شدند، حسین صفرنژاد و آروین فرجی پور نیز در گروه دوم موفق به کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی شدند.
  رییس هیات کاراته استان گیلان در پایان این رقابت‌ها اظهار داشت: کاراته کاران حاضر در این رقابت‌ها نفرات برگزیده مناطق هفت گانه استان گیلان بودند که به این مرحله راه یافته که در پایان نیز چهار کاراته کار برتر هر زون به مرحله نهایی راه یافت.
مزدا صوفی افزود: مرحله اول رقابت‌های کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان گیلان در مناطق هفت گانه و به میزبانی شهرهای رشت، آستانه اشرفیه، بندرانزلی و فومن برگزار شده بود که در نهایت نفرات برتر آن رقابت‌ها جواز حضور در این مرحله را کسب کردند که رقابت‌های این مرحله نیز در دو گروه برگزار که در نهایت نفرات اول و دوم هر گروه به مرحله نهایی مسابقات کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان گیلان
 راه یافتند.
وی با بیان اینکه ثبت نام و حضور کاراته کاران در این دوره از رقابت‌ها رایگان بوده است، خاطرنشان کرد: کاراته کاران برای حضور در این مسابقات، ورودی پرداخت نکردند و همچین چهار کاراته کای برتر در مرحله نهایی شرکت که در نهایت نفرات برتر هر وزن انتخاب و به عضویت تیم منتخب کاراته گیلان در خواهند آمد تا به عنوان تیم منتخب گیلان در رقابت‌های قهرمانی کشور که اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، حضور یابند. /ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی