آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 21 دی 1398 08:16

اختلاف داوران و کمیته داوران به ضرر جامعه فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان اختلاف داوران و کمیته داوران را به ضرر جامعه فوتبال بانوان دانست اراده بالای بازیکنان و حمایت همیشگی هواداران ملوانی را دو عامل تأثیرگذار در دیدار مقابل صدرنشین لیگ به‌شمار آورد.
اعظم غلامی با اشاره به تقابل قوهای سپید مقابل صدرنشین لیگ برتر اظهار کرد: تعطیلات نیم‌فصل بسیار اندک بود ولی از تعطیلات به بهترین نحو استفاده کرده و با روحیه بالا آماده مصاف مقابل شهرداری بم در ورزشگاه تختی انزلی هستیم.
وی با اذعان به جدایی یکی از یاران ملوان از این تیم در نیم‌فصل نخست مسابقات گفت: موفق به جذب بازیکن جدید در نیم‌فصل نشدیم و این موضوع کار را کمی برایمان سخت می‌کند، یکی از یاران مصدوم‌مان با سپری کردن دوران نقاهت به تیم بازگشته است و می‌تواند عصای دست تیممان باشد.
سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با تأکید بر عزم راسخ بازیکنان این تیم برای نمایشی سطح بالا در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر افزود: در چهار هفته نخست دور برگشت مقابل چهار تیم برتر لیگ به میدان می‌رویم و این باعث می‌شود فشار زیادی بر بازیکنان وارد شود.
غلامی با بیان اینکه تیم شهرداری بم قهرمان شش دوره رقابت‌های لیگ برتر است، گفت: در دور رفت به دلیل آمادگی دیرهنگام تیممان موفق به حضور در بم نشده و نتوانستیم مقابل این تیم به میدان برویم، در دیدار بعدی بازیکنان بااراده بالا با تمام توان مقابل شهرداری به میدان رفته و روی حمایت هوادارانمان حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم. وی اختلاف داوران و کمیته داوران را به ضرر جامعه فوتبال بانوان دانست و افزود: در نیم‌فصل نخست به دلیل این اختلافات به برخی از داوران باتجربه کشورمان ابلاغ داوری در مسابقات داده نشد و به همین دلیل نگران داوری در دور برگشت مسابقات به‌ویژه در دیدار مقابل شهرداری بم هستیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی