• منتشر شده در سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 04:02
مربی سپیدرود:

دیدار با نساجی دو نیمه متفاوت داشت

 
 
 
 

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: دیدار ما برابر تیم نساجی مازندران دو نیمه متفاوت داشت.
محسن عبدنصرالهی در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نساجی مازندران در مصاحبه پس از بازی در رشت اظهار داشت: نیمه اول ما تیم برتر بودیم و بازی را در کنترل خود داشتیم و همچنین موقعیت های بسیار مناسبی نیز بدست آوردیم اما در نهایت نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم.
وی افزود: در نیمه دوم و قبل از اینکه گل اول را دریافت کنیم، سه موقعیت مناسب گلزنی داشتیم اما فرصت های ما به هدر رفت و تیم نساجی موفق به گلزنی شد که گل اول آنان باعث شد تا بازیکنان تمرکز خود را از دست دهند و گل دوم را نیز بلافاصله دریافت کنند.
وی ادامه داد: البته به بازیکنان گوشزد کردیم که این دیدار بسیار مهم است و هر تیمی که گل اول را به ثمر برساند، بازی را تحت کنترل خود خواهد گرفت که در نهایت ما از فرصت های زیاد خود نتوانستیم استفاده کنیم و در ضدحملات نیز ، گل دریافت کردیم.
عبدنصرالهی که به دلیل محرومیت نادر دست نشان سرمربی سپیدرود در این مصاحبه حضور یافت، بیان کرد: تیم سپیدرود در چند هفته اخیر رشد خوبی داشته و بازی های زیبایی را نیز به نمایش گذاشت و روند رو به رشدی را طی می کرد اما متاسفانه در این بازی خانگی متحمل شکست شدیم.
مربی سپیدرود رشت اضافه کرد: هنوز ناامید نیستیم و به طور حتم بازی ما در برابر استقلال تهران متفاوت خواهد بود چون در بازی های خارج از خانه بسته تر بازی می کنیم و امیدوارم که بتوانیم تیم استقلال را در تهران شکست دهیم تا با توقف نفت مسجد سلیمان برابر ذوب آهن، ما در لیگ برتر ماندگار شویم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نساجی مازندران شنبه شب در هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم نساجی با نتیجه سه بر یک میزبانش را شکست داد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی