آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 10:02
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت :

مشکلات مالی سپیدرود رشت برطرف شود

 
 
 
 

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: مشکلات مالی سپیدرود رشت برطرف شود.
نادر دست‌نشان در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت اظهار داشت: همانگونه که پیش‌بینی کرده بودیم بازی سختی بود و شرایط پارس جنوبی جم باعث شده بود که بیشتر از قبل انگیزه داشته باشند و دو برابر همیشه می‌خواستند پیروز شوند. 
وی با بیان اینکه پارس جنوبی جم از تاکتیک ارسال توپ‌های بلند استفاده کرد ادامه داد: ارسال این توپ‌ها و اوت دستی کار را برای ما سخت کرده بوده بازیکنان ما روی این توپ‌ها آنگونه که باید عمل نکردند.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه امروز شش بازیکن را در اختیار نداشتیم، اضافه کرد: بازیکنان ما در غیاب بازیکنان اصلی خوب جنگیدند و بازی جانانه‌ای ارائه کردند که به مردم رشت و هوادارانمان تبریک می‌گویم.
 وی در مورد پیروزی هفته قبل مقابل تراکتورسازی نیز بیان کرد: تراکتور امروز هم باخت؛ آیا فروزان دروازه‌بان این تیم بود؟ تراکتور اسیر تاکتیک‌های مثبت خودش و بازی هوشمندانه و فداکارانه ما شدند. آنها ما را هیچ گرفتند و شکست خوردند.
دست‌نشان تصریح کرد: تراکتورسازی در این مسابقه سه گل خورد و فروزان باعث شد که چهار گل هم نخورد. گل اول روی غرور فروزان به ثمر رسید چون می‌خواست بازیکن مقابل را تحقیر کند؛ کاری که همیشه می‌کند ولی گل دوم ما به آن زیبایی به ثمر رسید و گل سوم هم به ران دروازه‌بان برخورد کرد. دروازه‌بان تیم‌های بزرگ اروپایی هم اشتباه می‌کنند. 
وی با بیان اینکه فوتبال ما زیر باد مربیان خارجی خوابیده است، گفت: این اشتباهات در فوتبال رخ می‌دهد و ما مقابل تراکتورسازی خوب بازی کردیم و بردیم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی