• منتشر شده در چهارشنبه, 21 فروردين 1398 10:02

دیدار حساس سپیدرود و تراکتورسازی در رشت

 
 
 

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور عصر روز جمعه 23 فروردین در ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان تراکتورسازی تبریز است.
مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپیدرود رشت روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول و موقعیت تیم سپیدرود رشت در جدول رده بندی ، این دیدار از اهمیت ویژه ای برای سرخپوشان رشتی برخوردار است و تنها هدف ما نیز پیروزی برابر تراکتورسازی تبریز است. 
علیرضا هوشیاری بیان کرد: با توجه به شرایط موجود امیدواریم طرفداران سپیدرود رشت با حضور در این بازی همانند گذشته از تیم خود حمایت همه جانبه ای داشته باشند تا سپیدرودی ها با دلگرمی حمایت طرفداران خود برابر تراکتورسازی تبریز به پیروزی برسند. مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: البته تراکتورسازی تمی بسیار قدرتمندی است که از بازیکنان خوبی نیز تشکیل شده و یکی از شانس های کسب مقام قهرمانی لیگ برتر است اما سپیدرود برای امید به ماندن در لیگ برتر باید برابر این تیم قدرتمند پیروز شود. تا پابان هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با حضور 16 تیم ،تراکتورسازی تبریز با کسب 49 امتیاز در مکان دوم و سپیدرود رشت با 15 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند. /ایرنا

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی