آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 21 آبان 1397 08:37

ایران قهرمان جام بین قاره ای فوتبال ساحلی ۲۰۱۸ شد

 

 
 
 
 

باز هم دو مازنی سهیم بودند 
پیروز شدیم، دوباره قهرمانی را از آن خود کردیم و این بار همه 
بازی ها را بردیم. برزیل به فینال نرسید تا آنها هم دوباره طعم شکست را مقابل ایران بچشند، به جایش روسیه در فینال دوباره بازنده شد.

ایران در فینال فوتبال ساحلی جام بین قاره ای ۴ به ۲ بر روسیه پیروز شد و جام قهرمانی را از آن خود کرد.
پیمان حسینی و محمد مرادی در این پیروزی سهیم بودند تا همواره در تمامی موفقیت های فوتبال ساحلی دو مازندرانی در ترکیب باشند.
این پیروزی غنیمت است چون نشان داد هنوز فوتبال ساحلی توانایی شگفتی آفرینی دارد و قهرمانی میان مدعیانی چون برزیل و روسیه و اسپانیا و بیشتر از آن، مازندران هم سهمی بارز در تیم ملی دارد.


* محمد مرادی بهترین بازیکن جوان دنیا
سازمان جهانی فوتبال ساحلی در پایان رقابت های جام بین قاره ای بهترین های دنیا را در سال ۲۰۱۸ در مراسم ویژه گالای بازی ها برگزید که ملی پوش جوان و با اخلاق مازندرانی تنها عنوان برجسته شخصی فوتبال ساحلی را بدست آورد. محمد مرادی به عنوان یکی از برگزیدگان این مسابقات و تحت عنوان پدیده جوان سال ۲۰۱۸ انتخاب شد و جایزه اش را با حضور بر روی سن بدست آورد.
این بهترین نشانی است که محمد مرادی در طول سالیان اخیر بدست آورده و همچنین تنها عنوان شخصی فوتبال ساحلی ایران در سال ۲۰۱۸ است. مرادی که دو فصل پیش عضو تیم شهریار ساری بوده در تیم پارس جنوبی بوشهر قهرمان لیگ برتر شده و در چند سال گذشته روند رو به رشد و کیفیت هر باره بهتر او به چشم آمد.


*  پیمان حسینی محبوب تر از همیشه
با اینکه دروازه بان دوست داشتنی و نوشهری فوتبال ساحلی ایران به علت مصدومیت دردناک از ناحیه گردن به ندرت در ترکیب تیم ملی ایران در قهرمانی جام بین قاره ای به میدان رفت اما انگار محبوبیت او بیشتر شده است.
سید پیمان حسینی که در سال گذشته هم بهترین دروازه بان جهان در سال ۲۰۱۷ شد و هم بهترین گل را به نامش ثبت کردند و دو جایزه ویژه را مال خود کرد، این بار خود اهدا کننده جایزه بهترین گل به ادو گلزن اسپانیا بود.
در مراسم گالای بهترین های فوتبال ساحلی جهان که در دبی و پس از پایان رقابت های جام بین قاره ای برگزار شد، پیمان حسینی به روی سن فراخوانده شد تا اهدا کننده این تندیس به بازیکن اسپانیایی باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی