• منتشر شده در چهارشنبه, 20 بهمن 1395 12:18

میتینگ می گذارند به جای مسابقه!

خبرشمال/ بارها از نزول ورزش بابل نوشتیم ولی دو نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی با سرد شدن فضای انتقادات از تکاپوی تغییری واجب افتادند! دوباره برای لزومش مجبوریم گوشزدهایی داشته باشیم و بهتر دیدیم از برخی کارشناسان و پیشکسوتان حقیقی مدد بگیریم.
ورزش بابل عرصه تاخت و تاز کاندیداهای شورای اسلامی شهر است که بی محابا با پست هایی که گرفتند به سالن ها می روند و خود را عرضه می کنند. سالن ها شبیه میتینگ های انتخاباتی شده و هیچکس هم جلودارشان نیست! علی اکبر عزتی پیشکسوت شناخته شده ورزش بابل دل نگرانی هایش را در قالب یک نامه سرگشاده برای ما ارسال کرده است:
 از عزل و نصب های هیات های ورزشی و عدم تخصص روسای جدید گفتیم ولی کو گوش شنوا.
از ورود کاندیدا های شورا در عرصه ورزش به اشکال مختلف رئیس و عضو هیات رئیسه گفتیم کسی توجهی بدان ننمود.  نگرانی های تمام پیشکسوتان ورزشی از عزل و نصب های بی سابقه ی دوران ورزش بابل این بود که روزی ورزش جولانگاه افراد جویای نام که بدنبال مقاصد سیاسی خودشان هستند. نباشد تا ورزش شهر و سالن های ورزشی به تالار یا میتینگ سیاسی انتخاباتی مبدل شود، باز هم کسی از مسوولین بدان توجهی نکرد. بايد توجه داشت كه عرصه ورزش؛ این محیط پاک و مقدس با عدم مدیریت صحیح و ناکار آمد رئیس اداره ورزش شهرستان، تبدیل به ستاد انتخاباتی و تبلیغات زودهنگام و خارج از عرف نگردد.
رئیس اداره ورزش و جوانان؛ پیشکسوتان این شهر همچنان نگرانند که این محیط مقدس بازیچه دست بعضی از افراد قرار گرفته است که نمونه بارز این میتینگ هاي انتخاباتی مي توان به مسابقات انتخابي پرورش اندام شهرستان بابل كه به مناسبت ايام ا...دهه مبارك فجر در استاديوم آزادي بابل در حال برگزاريست اشاره نمود که تعدادی از این کاندیداها که همانطور گفته شد در قالب رئیس هيأت و عضو هیات رییسه از این مسابقات بعنوان میتینگ انتخاباتی بهره بردند.
مسئولین شهری و استان لطفا نیم نگاهی به ورزش شهرستان بابل داشته باشید تا ورزش را با بازی های سیاسی آلوده نکنند. ‌‌‌‌‌‌‌ به امید مدیری اصلح برای ورزش شهر و دیارمان بابل. 

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی