آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 16 بهمن 1395 12:23
تکتم آخوند زاده به آوای شهرکرد رفت:

چاره دیگری نداشتـم

ستاره کانوپولوی بانوی مازندران بار دیگر استان را به مقصد تیمی خارج از زادگاهش برای بازی در لیگ برتر ترک کرد تا از قدرت نماینده استان به شکل قابل ملاحظه ای کاسته شود.

تکتم آخوند زاده که سال پیش را با تیم چالوس به مقام سوم لیگ برتر کانوپولو پیوست روانه تیم آوای شهرکرد شد تا باز هم برای تیمی در اندازه های قهرمانی بازی کند. خودش که دوست داشت دوباره برای مازندران بازی کند: تیم های استان وضعیت خوبی ندارند اما دلم آنجاست. دوست دارم با انسی که با بچه های چالوس گرفتم کمک شان کنم. امیدوارم که امسال هم تیم خوبی داشته باشند. ما نفرات خوبی در کانوپولو داریم اما حمایت مالی در کار نیست و مجبور شدم که ترک استان کنم.
آخوندزاده سال پیش یکی از اعضای تیم ملی بود که نایب قهرمان آسیا در هنگ کنگ شد و به عنوان یکی از شاخص ترین چهره ها مطرح است و پیشنهاد تیم آوای شهرکرد را هم پذیرفت: از بهترین بازیکنان ایران دعوت کرده و تیم قدرتمندی را بسته است. خوشحالم که انتخاب خوبی داشتم چون تیم همدلی هستیم و مدیریت خوبی داریم. یک هفته زودتر تمرینات را آغاز کردیم و بچه ها در آمادگی مطلوبی به سر می برند. برای قهرمانی مصمم هستیم ولی بازی با هیچ تیمی ساده نیست.
آخوندزاده شرایط سخت تمرینی دارد با این حال به شدت عملکردش در چند سال گذشته تمجید برانگیز است. شاید کسی انتظار نداشته باشد که او با چنین وضعیتی تمرین کند: در بابلسر به سختی تمرین می کنم و شرایطم خوب نیست. قایق کانوپولوی من که پاره است و مرتبا آب در آن می رود. بعد هم من با تیم تمرین نمی کنم و به طور انفرادی در حال تمرین هستم و قاعدتا بدین شکل نمی توانم در فرم ایده آل خودم باشم.
در مازندران با این ورزش حجیم و پرافتخارش تنها بانوی ملی پوش با چنین وضعیت نگران کننده ای به تمرین می پردازد. قابل باور نیست که حتی نمی توانیم قایقی برایش مهیا کنیم تا برای تمرین در وضعیت آماتوری دستکم قایقش سوراخ و پاره و پارویش شکسته نباشد! برای آخوندزاده آرزوی پیروزی در لیگ برتر را داریم:ممنونم. امیدوارم نماینده شایسته ای باشم. هر اتفاقی بیفتد من یک مازندرانی هستم و به استانم در هر کجای ایران و دنیا باشد، فکر می کنم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی