آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 14 بهمن 1395 12:02

شهرام جعفری: از هفت تیم خارجی دعوت کردیم

خیلی نمانده تا زمانی که برای چهاردهمین بار مسابقات جام شهید هاشمی نژاد برگزار شود و این بار هم تیم های مختلف در گروه سنی جوانان کشتی آزاد و تیم های خارجی می آیند تا یک رقابت فشرده را برگزار کنند.
رئیس هیأت کشتی شهرستان بهشهر گفت: از 7 کشور خارجی برای حضور در مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد دعوت کرده ایم.
شهرام جعفری رئیس هیأت کشتی شهرستان بهشهر می گوید: چهاردهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد در رشته آزاد و رده ی سنی جوانان روزهای 20 و 21 بهمن ماه در سالن شهید هاشمی نژاد شهرستان بهشهر استان مازندران برگزار می شود.
وی ادامه می دهد: برای حضور در این رقابت ها از 7 کشور خارجی ارمنستان، داغستان روسیه، گرجستان، آذربایجان، ترکیه، قزاقستان و قرقیزستان دعوت کرده ایم که تاکنون حضور تیم های ارمنستان، داغستان، گرجستان و آذربایجان قطعی شده است و امیدواریم سه کشور دیگر نیز دعوت ما را قبول نمایند. جعفری در مورد حضور تیم های داخلی ادامه می دهد: از 18 تیم داخلی که از بهترین های کشتی آزاد کشور هستند نیز برای حضور در این رقابت ها دعوت کرده ایم که این نفرات شامل بهترین آزادکاران استان مازندران نیز می شوند. وی در مورد سطح برگزاری این رقابت ها تصریح می کند: سطح برگزاری این مسابقات در سال های گذشته مطلوب بود به گونه ای که کشتی گیرانی نظیر حسن یزدانی، سید احمد محمدی و جابر صادق زاده نیز سابقه حضور در این رقابت ها را دارند و اکثر کسانی که در سال های گذشته در این رقابت ها به موفقیت رسیده اند هم اکنون در تیم های ملی حضور دارند. رئیس هیأت کشتی شهرستان بهشهر در پایان در مورد جوایز این رقابت ها خاطرنشان می کند: به نفرات اول تا سوم این رقابت ها به ترتیب 500، 300 و 200 دلار و به تیم های اول تا سوم نیز 700، 500 و 300 دلار جایزه نقدی اهداء خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی