آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 14 بهمن 1395 12:00
نساجی با یک امتیاز از سیرجان برگشت

دبل های عباس زاده

نساجی با امتیاز برمی گردد و تازه از اوج گرفتن سیرجانی ها هم جلوگیری کرد. اگر نساجی پیروز می شد که عالی بود اما پس از تساوی دو به دو مقابل گل گهرسیرجان هم خیلی پایین تر از صدر جدول نیست.
با دبل محمد عباس زاده بیقرار برای گلزنی تیم نساجی امتیازی شیرین از تیم خوب این فصل گل گهر سیرجان گرفت. مهاجم نساجی که همه از او حرف می زنند با دو ضربه تعیین کننده تیمش را از شکست رهانید و با امتیاز به خانه بازمی گرداند. نساجی در بیست و دومین بازی فصل سی و پنمجین امتیازش را گرفت با اینکه پیدا بود خیلی بدون مشکل و دردسر نخواهد بود اما شانس پیروزی هم برای نساجی می توانستیم قائل باشیم. نساجی گل خورد و برای جبرانش توسط محمد عباس زاده در سیرجان همان نیمه اول کافی بود. در نیمه دوم هم جریان به همین شکل بود. یعنی فرصت ها از دست می رفت و نساجی نمی توانست گل بزند و در عوض آن دقیقه 50 گل خورد. هادی رکابی بازیکن مازنی سیرجان دروازه نساجی را باز کرد اما درست در دقایقی که برخی هواداران میزبان به عباس زاده فحاشی می کردند با ضربه ای تماشایی گل دیگری را زد و بازی دو به دو شد.
نساجی همچنان از بخت مساعدی برای صعود برخوردار است اما باید خیلی تلاش کند و اشتباهاتش را به حداقل برساند تا پیش رویایش بماند و تا آخرین هفته ها
 امیدوار بماند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی