آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 22 ارديبهشت 1401 06:11

پـایـان کـار ساکـت الهـامی در نسـاجی

باشگاه نساجی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی قطع همکاری کرده است.
ساکت الهامی که از اوایل نیم‌فصل دوم لیگ بیستم هدایت تیم فوتبال نساجی را به عهده گرفته بود، شامگاه سه‌شنبه پس از حدود ۱۴ ماه سرمربیگری برای نساجی، با نظر هیئت مدیره این باشگاه از این مسئولیت کنار گذاشته شد.
روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران در اطلاعیه‌ای که نیمه‌شب سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت منتشر کرد خبر داد که هیئت مدیره این باشگاه به دلیل برخی مسائل همکاری با ساکت الهامی را پایان‌یافته اعلام کرده است.
در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع هواداران فهیم نساجی می‌رساند هیئت مدیره باشگاه ضمن احترام به بیش از یک سال همکاری نزدیک با آقای ساکت الهامی به مرحله قطع همکاری با ایشان رسیده است.در این مدت باشگاه تلاش کرد نهایت همکاری با آقای الهامی را به عمل آورده و تا حد امکان به وظیفه خود در قبال وی جامه عمل ببخشد. اما بنا به دلایلی که باشگاه ترجیح می‌دهد از ذکر جزئیات آنها خودداری کند، زمان جدایی از ایشان فرا رسیده است.
باشگاه نساجی اضافه کرد : در این باره تا این حد بسنده می‌کنیم که مشارالیه پس از دیدار روز گذشته مقابل مس رفسنجان و شکست در این مسابقه در رختکن اقدام به رفتاری نموده‌اند که هرگز در تاریخ باشگاه سابقه نداشته است.
مسائلی که ذکر مجدد آن‌ها مایه وهن باشگاه بزرگ نساجی و هواداران بی‌نظیر آن است. بنابراین ضمن تشکر از آقای الهامی، خداحافظی چندباره ایشان با بازیکنان و خودداری از برگزاری و برنامه‌ریزی جلسه تمرینی را به منزله استعفای وی قلمداد کرده و با ایشان قطع همکاری می‌شود.
الهامی ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ و پس از هفته هفدهم لیگ بیستم به دلیل شرایط بحرانی نساجی به عنوان سرمربی این تیم منصوب شده بود. نساجی لیگ بیستم را ابتدا با وحید فاضلی آغاز کرد و پس از ناکامی‌های نساجی با فاضلی طی ۱۱ هفته و کسب ۹ امتیاز از ۱۱ مسابقه، هدایت این تیم به مجید جلالی سپرده شد. نساجی با جلالی نیز در ۶ مسابقه فقط یک امتیاز به دست آورد و تا پایان هفته هفدهم با ۱۰ امتیاز از گزینه‌های جدی سقوط محسوب می‌شد.
پس از کنار گذاشتن جلالی، هدایت نساجی در لیگ بیستم به الهامی سپرده شد و او توانست در ۱۳هفته با کسب نتایج مناسب، نساجی را در لیگ برتر نگه دارد.
باشگاه نساجی پیش از آغاز فصل بیست‌ویکم با ساکت الهامی به توافق رسید که یک فصل دیگر سرمربیگری نساجی را به عهده داشته باشد. الهامی در فصل بیست‌ویکم لیگ برتر موفق شد نساجی را دور از خطر سقوط نگه دارد، اما در وضعیت خانه‌به‌دوشی نساجی به دلیل آماده نبودن ورزشگاه شهید وطنی، نتوانست با نساجی در این لیگ عملکرد مطلوبی داشته باشد.
با این حال الهامی در جام حذفی موفق شد نساجی را با کنار زدن تیم‌های آرمان‌گهر، گل‌گهر، استقلال تهران، مس کرمان و آلومینیوم اراک قهرمان کشور کند و نخستین جام قهرمانی معتبر فوتبال ایران را برای مازندران به ارمغان بیاورد.
نساجی در پایان هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال کشور با ۲۸ امتیاز از ۲۶ مسابقه در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی