آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 07 ارديبهشت 1401 05:54
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:

برای اعزام هواداران نساجی ۶۰ دستگاه اتوبوس پیش‌بینی شد

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: برای اعزام هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران به دیدار فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی تهران ۶۰ دستگاه اتوبوس تهیه شده است.
حسن‌ رنگرز با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای اعزام هواداران تیم فوتبال نساجی به فینال جام حذفی کشور دیدار با تیم آلومینیوم اراک شده است، اظهار داشت: به دستور استاندار مازندران 60 دستگاه اتوبوس برای اعزام هواداران تهیه شده است تا حامیان تیم نساجی در ورزشگاه حضور یابند.
وی از اعزام هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران خبر داد و افزود: البته بخش زیادی از هواداران با وسیله نقلیه شخصی به تهران اعزام می‌شوند و هواداران فاقد خودرو شخصی، با اتوبوس به سمت ورزشگاه آزادی راهی خواهند شد.
مدیرکل ورزش و جوانان ساعت برگزاری دیدار را ساعت 20 و 30 امشب اعلام و تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، پلیس راه استان‌های مازندران و تهران کار کنترل ترافیک را برعهده خواهند گرفت تا مشکلی برای هواداران ایجاد نشود و رفت‌وآمد به سلامت داشته باشند.
رنگرز با اشاره به اینکه بسته‌های فرهنگی و افطار نیز برای هواداران پیش بینی شده است، یادآورشد: عوامل امدادی و هلال احمر نیز در طول مسیر، محل اعزام و محل برگزاری دیدار مستقر خواهند شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی