آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 29 فروردين 1401 06:38

عزم استانی برای حضور ۳۰ هزار هوادار نساجی در ورزشگاه آزادی

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: عزم استانی خوبی بین مسئولان و جامعه هواداری نساجی برای استفاده حداکثری از ظرفیت ۳۰ هزار نفری در نظر گرفته شده برای میزبانی نساجی از مس کرمان در ورزشگاه آزادی ایجاد شده است.
ایزد سیف‌الله‌پور اظهار کرد: خوشبختانه طی چند روز اخیر و پس از صعود نساجی به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال کشور شاهد شکل‌گیری یک موج منسجم و محدت‌آمیز در سراسر مازندران و حتی استان‌های همسایه برای حمایت از نساجی در بازی مقابل مس کرمان بودیم که این روند همچنان ادامه دارد.
وی افزود: علاوه بر بعضی از مسئولان استان از جمله فرمانداران و شهرداران بعضی شهرهای بزرگ که با توجه به دغدغه استانی‌شان و نگاه ویژه استاندار مازندران پای کار آمدند، در این چند روز بسیاری از مجموعه‌های خصوصی اعم از ورزشی، صنوف و واحدهای صنعتی هم برای حمایت از نساجی در مرحله نیمه‌نهایی با کمک به حضور هواداران این تیم
همراهی کردند.
مدیرعامل باشگاه نساجی خاطرنشان کرد: مدیران برخی واحدهای صنعتی برای صدور مرخصی به کارکنانی که قصد حضور در ورزشگاه آزادی را دارند همکاری کردند و حتی از سوی برخی مجموعه‌های بخش خصوصی نیز اتوبوس برای انتقال هواداران در نظر گرفته شده است.
سیف‌الله‌پور افزود: نکته قابل توجه این است که حتی از استان‌های گیلان و گلستان نیز هواداران خونگرم نساجی در حال برنامه‌ریزی هستند که روز سه‌شنبه به ورزشگاه آزادی بیایند. وظیفه ما هم این است که مقدمات حضور هواداران خونگرم نساجی از همه نقاط در ورزشگاه آزادی را فراهم کنیم که خوشبختانه با تعامل بسیار خوب استانداری این امر در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور ۳۰ هزار هوادار نساجی در ورزشگاه آزادی تقریبا انجام شده و نیز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران جلسه‌ای در این زمینه برگزار شد.
مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: از وزیر محترم ورزش جوانان به دلیل نگاه ویژه‌شان برای حمایت از فعالیت بخش خصوصی در فوتبال و معاف کردن نساجی برای پرداخت اجاره ورزشگاه آزادی در این مسابقه سپاسگزاریم. ضمن این که قدردان همراهی و نگاه ویژه استاندار مازندران هم هستیم که به همه دستگاه‌های مرتبط تأکید کردند تمهیدات لازم برای سفر هواداران روزه‌دار نساجی به تهران تا حد امکان انجام شود. مدیریت مجموعه ورزشی آزادی نیز نهایت همکاری را با باشگاه برای برگزاری این مسابقه داشت که
صمیمانه سپاسگزاریم.
سیف‌الله‌پور اظهار کرد: با توجه به افزایش حجم ترددها در محورهای مواصلاتی استان بویژه محور سوادکوه در روز سه‌شنبه به دلیل برگزاری مسابقه نیمه‌نهایی، برنامه‌ریزی لازم بابت مسائل جاده‌ای شد با هماهنگی پلیس راهور مازندران و تهران انجام شد.
وی درباره برنامه‌ریزی برای پخش زنده مسابقه نیز گفت: پخش مستقیم مسابقه که قطعا انجام می‌شود. اما درخواست دادیم که با توجه به حساسیت مسابقه، به جای پخش از شبکه مازندران از شبکه ورزش روی آنتن برود. البته انتظار ما این است که این مسابقه با توجه به جمعیت مخاطبانی که در شمال کشور و استان کرمان دارد از شبکه سه روی آنتن برود.
مدیرعامل باشگاه نساجی افزود: جمعیت بسیار زیادی در استان‌های شمالی مخاطب این مسابقه هستند و از طرفی استان کرمان نیز با دو تیم لیگ برتری به نوعی نقش مهمی در فوتبال کشور دارد. باتوجه به موقعیت مس کرمان در لیگ آزادگان احتمال دارد که کرمان در فصل آتی سه تیم لیگ برتری داشته باشد. با این حساب واقعا جا دارد که مسابقه از شبکه سه
پخش شود.
سیف‌الله‌پور اظهار کرد: امیدواریم با حضور ۳۰ هزار هوادار خونگرم نساجی مازندران در روز ۳۰ فروردین، خاطره ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ یک بار دیگر برای مازندرانی‌ها تکرار شود و پس از مسابقه، نساجی برای کسب جام
قهرمانی آماده شود.
تیم فوتبال نساجی مازندران روز سه‌شنبه ۳۰ فروردین در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال کشور باید در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف مس کرمان برود. نساجی در این مسابقه میزبان است و امتیاز حضور ۳۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی را در اختیار دارد. با توجه به آماده نبودن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به دلیل اجرای عملیات بهسازی، ورزشگاه آزادی با درخواست کادر مدیریتی باشگاه نساجی به عنوان محل برگزاری مسابقه انتخاب شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی