آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 28 فروردين 1401 07:13
خواسته هواداران نساجی از استاندار مازندران؛

خواسته هواداران نساجی از استاندار مازندران؛

 

نساجی در جام حذفی فوتبال کشور با حذف استقلال شگفتی‌ساز شد و حالا فقط دو گام دیگر به قهرمانی در جام حذفی و آسیایی شدن فاصله دارد که در همین راستا هواداران نساجی از استاندار مازندران درخواست کردند تا بلیط بازی‌‌های نساجی در جام حذفی خریداری و برای هواداران رایگان شود.
برنامه مسابقات مرحله نیمه نهایی جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد و بر این اساس، دوشنبه ۲۹ فروردین آلومینیوم اراک و خلیج فارس ماهشهر ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم خواهند رفت و در سویی دیگر سه‌شنبه ۳۰ فروردین نساجی مازندران و مس کرمان ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برابر هم صف آرایی می‌کنند.
نساجی در جام حذفی فوتبال کشور با حذف استقلال مدعی، شگفتی‌ساز شد و حالا فقط دو گام دیگر به قهرمانی در جام حذفی و آسیایی شدن فاصله دارد؛ نام بزرگ نساجی بعد مدت‌ها اتحاد و همدلی را بین مردم مازندران ایجاد کرد و حالا تمام شهرهای مازندران برای افتخارآفرینی نساجی دست بکار شدند.
شهرهای مختلف استان برای پُر شدن استادیوم آزادی در بازی ۳۰ فروردین این تیم برابر مس کرمان، اتوبوس در اختیار هواداران گذاشتند تا در هر شهر هواداران نساجی در آن روز به استادیوم بیایند. این موضوع از آنجایی جالب می‌شود که هر سه استان شمالی برای موفقیت و قهرمانی نساجی در جام حذفی همدل شدند. جدا از مازندرانی‌ها، گیلانی‌ها و گلستانی‌ها هم متحد شدند تا در روز بازی نساجی با مس کرمان، استادیوم آزادی را به رنگ قرمز مطلق در بیاورند تا نساجی در آزادی تنها نباشد. جدا از سه استان شمالی، مازندرانی‌های ساکن در تهران و کرج و شهرهای اطراف هم به این اتحاد بزرگ پیوستند. این اتحاد بزرگ، اما یک خواسته کوچک هم به همراه داشت.
هواداران نساجی خواستار رایگان شدن بلیط بازی‌های نساجی در جام حذفی شدند. نساجی‌چی‌ها خطاب به استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان و سایر مسؤولان مربوطه با ایجاد کمپینی تقاضای کوچکی از شخص اول استان مازندران دارند. رایگان شدن بلیط بازی نساجی و مس کرمان کار سختی نیست و این هزینه ناچیز از چند بعد مفید هم هست. ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توجه به جوانان استان و از همه مهمتر کمک بزرگ به باشگاه پرافتخار نساجی، حاصل این تصمیم و این خرج ناچیز خواهد بود.
هواداران پرشور نساجی در فضای مجازی با ایجاد کمپینی به نام ( کمپین ۳۰ هزار نفری هواداران نساجی در اقصی نقاط کشور ) خواستار حضور پرشور در بازی روز سه شنبه برابر مس کرمان شدند. هوادارانی که بی صبرانه منتظر قهرمانی تیمشان در جام حذفی هستند.نساجی در دو فصل گذشته لیگ برتر تا نزدیکی‌های سقوط رفت اما با کمک هواداران، کادر فنی و مالکیت باشگاه، توانست با جذب بازیکنان و تغییرات مورد نیاز، در لیگ باقی بماند و در این فصل بعد از اطمینان از ماندن در لیگ، حالا این فصل تمرکز خودش را روی جام حذفی گذاشته است. حضور ساکت الهامی که خودش سابقه قهرمانی با تراکتور در جام حذفی را دارد، این امیدواری را برای هواداران نساجی بیشتر کرده تا این تیم به قهرمانی امیدوار باشد.
ساکت الهامی، سرمربی این تیم با شکست استقلال تهران و اتفاقا فرهاد مجیدی در سال ۹۹ جام قهرمانی حذفی را بالای سر برده؛ روحیه جنگندگی تیمی و حمایت هواداران شاخصه دیگری که نساجی از آن به بهترین شکل بهره‌مند است.
به‌نظر می‌رسد نساجی دوباره در حال نزدیک شدن به جام قهرمانی دیگر و بازگشت به قله‌های افتخار است تا پاسخ این سه دهه صبر و حمایت هوادارانش را به بهترین شکل بدهد. تنها دو گام تا افتخاری بزرگ برای فوتبال مازندران باقی مانده و حمایت از نساجی این روزها باید در اولویت چه مسؤولان سیاسی چه ورزشی باشد. هواداران نساجی معتقد هستند، اگر حمایت صورت بگیرد، آزادی را وطنی‌ای دیگر خواهیم کرد.
باید دید شخص اول استان مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان و سایر مسؤولان مربوطه چه تصمیمی برای خرید بلیط‌های بازی نساجی مس کرمان و نحوه ایاب و زهاب هواداران پرشور نساجی خواهند گرفت./فارس

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی