آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 08 دی 1400 07:41
بدشانسی‌هایی در کشتی‌ام اتفاق افتاد که دست خودم نبود:

نجاتی: سال 2022 باید سال من باشد

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان می‌گوید که کارش را از جام تختی شروع خواهد کرد و سال 2022 باید سال او باشد.
علیرضا نجاتی با اشاره به تمریناتی که این روزها در قم انجام می‌دهد، اظهار داشت: زیر نظر روح‌الله میکائیلی تمرین می‌کنم. باید در جام تختی کشتی بگیرم. هم از نظر بدنی و هم از نظر روحی شرایط خوبی دارم.
ملی‌پوش وزن 60 کیلوگرم ایران در بازی‌های المپیک 2020 توکیو در مورد وزنی که قرار است در آن کشتی بگیرد، عنوان کرد: فعلاً که قرار است در 63 کیلو کشتی بگیرم و میدان پیش رویم جام تختی است. من کشتی‌ام را می‌گیرم، اما در ادامه این کادر فنی تیم ملی است که درخصوص وزنم و مسابقات آینده تصمیم‌گیری خواهند کرد.
نجاتی که پیش از این خودش را در وزن 67 کیلوگرم نیز در یک تورنمنت بین‌المللی محک زده بود، درخصوص اینکه آیا فکر می‌کند توان کشتی گرفتن در دو وزن بالاتر را دارد، ادامه داد: باید ببینم در سال‌های بعد وزنم چطور می‌شود.
این کشتی گیر جوان قمی در مورد چرخه انتخابی محمد چرخه گفت: چرخه برای ما کاملاً مشخص است و هر کدام می‌دانیم که کجا باید کشتی بگیریم. فکر می‌کنم نفرات برتر جام تختی هم به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شوند.
وی که در المپیک نتوانست انتظارات را برآورده کند و از سال 2019 که پدیده تیم ملی در جهانی نورسلطان بود، دیگر نتوانست مدالی در مسابقه‌ای رسمی بگیرد، تصریح کرد: بعد از سال 2019 یک اتفاقاتی افتاد که دست من نبود، یعنی آدم با بدشانسی‌هایی همچون مریضی و آسیب‌دیدگی مواجه می‌شود که دست خودش نیست و اتفاق می‌افتد. بیماری‌ که منجر به مصرف آنتی بیوتیک شد، من را در المپیک اذیت کرد، اما در ورزش حرفه‌ای این چیزها طبیعی است. سال 2022 باید سال من باشد و تمام تلاشم را برای رسیدن به هدف انجام خواهم داد.
نجاتی در خاتمه درخصوص قراردادی که با تیم لرستان در لیگ برتر فرنگی داشت، گفت: من همان زمان عقد قرارداد پولم را گرفتم و مشکلی در خصوص پرداخت حق و حقوقم وجود نداشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی