آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 06 دی 1400 07:14
آنچه در نیم فصل گذشت؛

لبنیات هراز آمل، تیمی کامل و تبلور نو‌ستاره ای به نام پوریا خانزاده

دور رفت لیگ برتر مردان در شرایطی از دوم آبان ۱۴۰۰ آغاز شد که لبنیات هراز آمل در گام نخست به دیدار پاس گرگان رفت. گرچه این دیدار با پیروزی برای آملی ها به اتمام رسید اما مصدومیت مهرداد بابایی دفاع وسط باتجربه تیم اتفاق تلخی بود که در این دیدار به ثبت رسید و هراز تا پایان نیم فصل اول این بازیکن را در اختیار نداشت.
هورسان رامسر، شهداب یزد و سایپا قربانی های بعدی لبنیات هراز در همان دیدارهای ابتدایی لیگ برتر بودند ، همه‌چیز خوب پیش‌میرفت تا اینکه پیش از دیدار برابر سپاهان امیرخداپرستی دریافت کننده تیم دچار مصدومیت شد ،مصدومیت خداپرستی و بابایی و غیبت آن‌ها در اصفهان سبب شد تا لبنیات هراز مقابل سپاهان تن به شکست ۳ بر یک دهد.
تیم به آمل برگشت و مقابل آذرباتری قرار گرفت و موفق شد به راحتی این تیم را شکست دهد، در همین بازی رفته رفته لبنیات هراز و بهروز عطایی در حال رونمایی از یک پدیده در لیگ برتر بودند؛ پدیده ای خوش اتیه به نام پوریا حسین خانزاده. پوریا کم کم در زمین خود را پیدا کرده بود؛ جوان ترین بازیکن فیکس لیگ برتر، اما این پایان کار نبود.
دیدار برابر مس رفسنجان شاید برای همه قابل پیش بینی با برد هرازی ها بود اما انگار آن روز، روز شاگردان عطایی نبود و آن ها علی‌رغم انتظار تن به شکست دادند، پس از شکست غیرقابل پیش‌بینی تیم به آمل برگشت تا برای دیدار هفته هشتم برابر پیکان آماده شود، مقابل پیکان تیم نسبت به بازی قبل بهتر کار کرد اما برای دیدار برابر تیم تا دندان مسلح این مهم کافی نبود تا لبنیات هراز یک باخت دیگر را تجربه کند.
لبنیات هراز پس از دو باخت متوالی به گنبد رفت تا مقابل شهرداری گنبدی به میدان بروند که تازه مهیا شده بود و هر بازی یک قربانی میگرفت، در یک دیدار کاملا نزدیک بخت با آملی ها یار نبود تا سومین شکست متوالی هراز به ثبت برسد اما دیدار برابر شهرداری ورامین لبنیات هراز را به لیگ برگرداند و آن‌ها با پیروزی مقابل این تیم روند ناکامی خود را قطع کردند.
پس از ورامین نوبت به فولاد سیرجان رسید؛ تیمی که برای حضور در جام باشگاه های جهان لیگ را به تعطیلی کشانده بود پیش از اعزام مقابل هراز تن به شکست داد تا شاگردان عطایی با پیروزی راهی تعطیلات اجباری شوند.
پس از اتمام تعطیلات لبنیات هراز به دیدار شهرداری ارومیه رفت؛ حالا هنرنمایی های پوریا حسبن خانزاده و امیرحسین اسفندیار و در لحظاتی عرفان نوروزی جوان به اوج خود رسیده بود تا کار به ست پنجم کشیده شود، اما در نهایت سه دو شکست خوردند تا برای دیدار پایانی راهی مریوان شوند؛ لبنیات هراز با پیروزی برابر راه یاب ملل نیم فصل را با پیروزی به اتمام رساند.
شاید اگر مصدومیت های دو یار اصلی تیم نبود امروز لبنیات هراز با جایگاهی بالاتر از چهارمی نیم فصل را به اتمام میرساند اما جدا از این مصدومیت ها لبنیات هراز این فصل یک ستاره نوجوان را به کار گرفت و ثابت کرد می‌توان به جوانان اعتماد کرد و نتیجه هم گرفت، درست مثل سال گذشته که به محمدکاظم غفاری اعتماد کرد و به شکوفایی بیشتر این سرعتی زن آملی ختم شد.
مطمئنا با آمدن دوباره مهرداد بابایی در ترکیب تیم، آمادگی امیر خداپرستی، خودباوری جوانان و انسجام و انگیزه باتجربه های تیم یعنی رضا قرا، علی رمضانی، علی شفیعی، مجتبی یوسفی و... لبنیات هراز امل تیم خوفناک تری خواهد شد؛ مجموعه ای که به معنی واقعی کلمه یک "تیم" است؛ تیمی یکدست، منظم، باانگیزه که تا واپسین لحظات برای پیروزی می‌جنگد و عقب نشینی در استراتژی شان جایی ندارد! هراز در نیم فصل دوم قطعا با توپ پُرتری می آید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی