آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 18 خرداد 1400 06:23
بازگشت نصرتی به تمرین پارس جنوبی جم! محمد نصرتی که دو روز قبل با دریافت نامه ای عجیب با امضای مدیریت باشگاه پارس جنوبی از سمتش برکنار شده بود، بار دیگر به تمرینات برگشته است. نصرتی در مصاحبه دو روز پیش خود گفته بود وقتی که مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در ایران نیست نامه برکناری اش چگونه و توسط چه کسی منتشر شده است. از سوی دیگر برخی مقامات جمی وقتی نصرتی می‌خواست در تمرین تیمش حضور یابد از ورود آنها جلوگیری به عمل آوردند. در این شرایط اما ظاهرا جلسه ای روز گذشته میان نصرتی و برخی مسئولان باشگاه پارس جنوبی برگزار شده که منجر به بازگشت این مربی به تمرینات پارس شده است. نصرتی روز گذشته در تمرین تیمش حضور یافت و بازیکنان را برای دیدار با نود ارومیه آماده کرد تا شرایط عجیب پارس جنوبی با وجود مشکلات زیاد همچنان ادامه داشته باشد.

بازگشت نصرتی به تمرین پارس جنوبی جم!

محمد نصرتی که دو روز قبل با دریافت نامه ای عجیب با امضای مدیریت باشگاه پارس جنوبی از سمتش برکنار شده بود، بار دیگر به تمرینات برگشته است.
نصرتی در مصاحبه دو روز پیش خود گفته بود وقتی که مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در ایران نیست نامه برکناری اش چگونه و توسط چه کسی منتشر شده است. از سوی دیگر برخی مقامات جمی وقتی نصرتی می‌خواست در تمرین تیمش حضور یابد از ورود آنها جلوگیری به عمل آوردند.
در این شرایط اما ظاهرا جلسه ای روز گذشته میان نصرتی و برخی مسئولان باشگاه پارس جنوبی برگزار شده که منجر به بازگشت این مربی به تمرینات پارس شده است.
نصرتی روز گذشته در تمرین تیمش حضور یافت و بازیکنان را برای دیدار با نود ارومیه آماده کرد تا شرایط عجیب پارس جنوبی با وجود مشکلات زیاد همچنان ادامه داشته باشد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی